contador gratis Saltar al contenido

Flickit: parim rakendus fotode saatmiseks Flickrisse tasuta ja portugali keeles

Flickit

Tänu meie AIVN-i edutamise edule pidin sel nädalal saatma kõik iPhone’i fotod kõikjal, kus ma olen Flickr (Fotode avaldamise teenus Yahoo!) Vajad utiliiti, mis on lihtne, praktiline ja kiire, sest osalejate arv on suur ja see ei võta minu aega, kuna see oli väga kiire nädal.

Erinevate võimaluste hulgas, mille leidsin App Store’ist, on rakendused Flickit see on suurepärane ja suurepärane leid, mis näitab (minu arvates) parimat fotode saatmiseks Yahoo teenusesse.

Flickit

Isegi rakenduse kirjeldust näitamata tuleb see täielikult Portugali keel (õpi, Brasiilia arendaja!). Liides on ka väga hästi tehtud, koos intuitiivse ja hõlpsasti kasutatava liidesega.

AutentimineFlickri kontoklõpsake pildi suurendamiseks

Esimene asi, mida peate rakenduse installimisel tegema, on selle volitamine Flickr (teenuse API nõuded). Programmist lahkumata suunatakse teid Yahoo! lehele, kus logite sisse ja volitate. Kui teil pole kontot, võimaldab see programm teil ka selle luua.

Intuitiivne liidesFlickit

Seadme kaameraga saate oma iPhone’i teegist valida ühe või mitu fotot või teha selle kohe. Seejärel on võimalik määratleda nähtavus, album, milles see osaleb, pealkiri, kirjeldus ja fotosildid. Kui fotol pole geograafilise asukoha andmeid, saate seadme andmete põhjal sisestada oma praeguse asukoha. Tõesti üsna täielik.

FlickitFlickitFlickit

Pärast seda klõpsake lihtsalt nuppu “Laadi üles” ja fotod saadetakse WiFi või mobiilsidevõrgu kaudu (sõltuvalt sellest, mida te praegu kasutate.

Flickit

Ma olen kirglik iPhone’i jaoks hästi tehtud liidese pärast ja arvan, et rakendus hindab funktsionaalsuse, platvormi integreerimise ja kujunduse osas kümmet.

Mis kõige parem – see on tasuta ja selle saab alla laadida igast App Store’ist (link). See ühildub iPhone’i ja iPod touchiga püsivara 2.2 või uuema versiooniga.