Flighty rakendusega saate jälgida lende, ennustada hilinemisi ja leida marsruute

Kas reisite palju lennukiga või võtate vastu arvukalt inimesi, kes saabuvad teie linna lennukiga? Uustulnukate rakendus võib muuta teie elu palju rahulikumaks.

Ma räägin Näitlemine, samade Weather Line’i loojate rakendus, mis on pĂĽhendatud lennujälgimisele – ja millel on mitu kaarti, et muuta selle toimimine palju nutikamaks, ennetavamaks ja kasulikumaks. Kahe aasta jooksul välja töötatud enam kui 200 piloodi ja sagedaste lendajate nõuannete järgi on idee põhimõtteliselt panna peopesale juhtimistorn, elegantse disaini ja väärtuslike märkustega.


Flighty - rakenduse Flight Tracker reaalajas ikoon

Flighty tasuta versioon võimaldab teil hõlpsalt jälgida ja hõivata põhilisi lennuandmeid, kuid kogu rakendus ületab seda kaugelt. Saate tulevikus registreerida kõik oma lennud (või lähedased) ja süsteem hõivab täielikud andmed, kuvab ekraanil nende prognoositud marsruudid ja annab täieliku teabe võimalike hilinemiste, pardale mineku väravate, väljumis- ja saabumisaegade, ajavööndi muutuste, võimalikud ilmastikunähtused ja palju muud.

Klientide jaoks paistab silma kaks funktsiooni: Saabumise prognoos (saabumisprognoos) läbib ajaloolised andmed selle marsruudi kohta ning praegused ilma- ja lennuliikluse tingimused, et anda hinnang, millal teie lend tegelikult maandub. Seda Kus on minu lennuk (Kus mu lennuk on) saate teada, milline lennuk kavatseb marsruutida, ja näidake teile igal ajal kuni 25 tundi enne teie lendu planeedi asukohta – see on suurepärane võimalike hilinemiste hoiatamiseks.

Flighty tasulisel versioonil on ka väga täielik teavitussĂĽsteem koos isikupärastatud helidega. Rakendus saab teile öelda, millal piloot teie lennuplaani registreerib, kas teie pardale minek on õigeaegne või hilja, kui tee lennujaama on ĂĽlekoormatud, millist konveierit peate pagasi kätte saamiseks ja palju muud kaasas kandma. Need teated on kohandatavad, nii et Flighty ei täida teie iPhone’i keskosa teabega, millest pole teile palju kasu.

Flighty on App Store’is tasuta saadaval, kuid rakenduse kõigi funktsioonide kasutamiseks peate selle tellima 35 dollarit kuus või R $ 193 aastas (See aastane arv on debĂĽĂĽtkampaania ja varsti suureneb). Jah, see on kallis, kuid neile, kes palju reisivad, võib see olla väärtuslik partner.

MacStorysi kaudu