Flir esitleb uue põlvkonna kompaktseid termokaameraid Flir A8580

Flir esitleb uue põlvkonna kompaktseid termokaameraid Flir A8580

Flir Systems teatas hiljuti oma uue termograafiakaamera Flir A8580 lansseerimisest teadusele. 1,3-megapiksline kompaktkaamera töötati välja kasutamiseks tööstuslikes, sõjalistes, teaduslikes ning toodete uurimise ja arendamise (R&D) rakendustes.

Need kaamerad salvestavad hägususeta sihtpilte suurel kiirusel, pakuvad mitmesuguseid täpsust, käsitsi ja mootoriga objektiivi ning integreeruvad sujuvalt uue termilise analüüsi tarkvaraga Fliri uuringustuudio.

See rida sisaldab neli MWIR-mudelit (infrapuna vahelaine) ja LWIR mudel (pikalaine infrapuna), mis tagab parema ühtluse ja stabiilsuse võrreldes teiste sarnaste LWIR-kaameratega. LWIR-mudel pakub erinevaid temperatuuri kalibreerimisvahemikke, mis vähendab vajadust uuesti dünaamiliste stseenide täielikuks mõõtmiseks ja kiiremaid integratsiooniaegu.

Viis Flir A8580 kaameramudelit tekitavad kristallselged termopildid eraldusvõimega 1280 x 1024, mis on 30% rohkem kui ettevõtte varasema teadusliku kompaktkaameraga. Kasutajad saavad maksimeerida objektiivi pikslite arvu rea objektiivide abil, alates 200 mm teleobjektiivist kuni mikroskoobi objektiivini väga väikese sihtpildi jaoks.

Kiire kaamera reageerimise aeg ja täpsemad võttevõimalused aitavad kasutajatel kiiresti liikuvate sihtmärkide teravaid pilte salvestada või kiireid temperatuurimuutusi täpselt mõõta. Sisefiltrimehhanism võimaldab kasutajatel neutraalse tiheduse filtri käsitsi vahetamise asemel nupuga kiiresti lülituda tavalise ja kõrge temperatuurivahemiku vahel.

Flir esitleb uue põlvkonna kompaktseid termokaameraid Flir A8580

Lisaks täiustatud funktsioonidele disainis Flir lihtsustatud ühenduste ja juhtseadmetega A8580 kaamera, mille eesmärk on hõlpsamaks seadistamist ja kasutamist. Kaamera on ühendatud Gigabit Etherneti või CoaXPressi kaudu arvutiga, kus töötab tarkvara Flir Research Studio. Komplekti kuuluv tarkvara võimaldab kasutajatel vaadata pilte reaalajas, salvestada pildi ülekandeid ja hinnata termilisi andmeid mitmest Flir-kaamerast ja salvestatud allikatest üheaegselt.

Flir esitleb uue põlvkonna kompaktseid termokaameraid Flir A8580

Uus Flir A8580 kaamerate sari on nĂĽĂĽd volitatud edasimĂĽĂĽjate kaudu saadaval kogu maailmas. Lisateavet uue liini kaamerate kohta leiate aadressilt www.flir.com/A8580-MWIR ja www.flir.com/A8580-SLS.

Allikas: Flir. (TagsToTranslate) flir (t) termokaamera (t) termokaamera (t) flir a8580 (t) flir kaamera a8580 (t) termokaamera flir a8580 (t) kompaktne termokaamera (t) termokaamera (t)