FNAC loodab kasvavat huvi taastekampaania vastu

FNAC loodab kasvavat huvi taastekampaania vastu

23. märtsil käivitas FNAC kasutatud elektroonikaseadmete tagastuskampaania, mis võimaldab vahetada seadmed voucherite vastu, mis võimaldavad juurdepääsu raamatute, märkmete, filmide, mängude ja muude tehnoloogiatoodete ostmisele. Algatus on Hispaanias ja Prantsusmaal juba olemas ning FNAC Portugali turundus- ja institutsioonilise kommunikatsiooni direktor Viriato Filipe ütles TeK-le, et see on püsiv kampaania ja eeldab klientide haarde järkjärgulist suurenemist.

Praegu garanteerib ettevõte, et klientide nõudlus on juba suur, eriti telefonide ja tahvelarvutite saadetised, kuid ei avaldanud arvandmeid. Taasteväärtus on erinev – ja seda saab eelnevalt kinnitada kampaania veebisaidil seadmete andmete sisestamise teel -, kuid see võib tõusta kuni 250 euroni, mis on 64 GB suurusega iPad 2 3G-ga seotud väärtus. Näiteks Nokia N9 võiks olla 106 eurot.

Kampaania hõlmab sülearvuteid, tahvelarvuteid, MP3 / MP4 mängijaid, videokaameraid, mobiiltelefone / nutitelefone, konsoole ja kompaktkaameraid. Teenuse osutamise tingimustest võib lugeda, et tagastuse väärtusel on õigus väljastada FNACi vahetuskaart, mille kehtivusaeg on 3 kuud ja mida saab kasutada mis tahes ostude puhul ettevõtte füüsilistes kauplustes Portugalis, välja arvatud FNAC kohvikus.

Varjatud seadmete väärtuse leidmiseks peab huvitatud isikutel olema olemasoleva seadme IMEI- või seerianumber. See on kood, mida FNAC kasutab makstava hinna arvutamiseks, kasutades andmebaasi, mis sisaldab 90% registreeritud seeriatest ja IMEI numbritest.

See on ka andmebaas, mis väljastab toote ostu tõendava dokumendi ning viskab tagasi ja võib-olla varastatud, ĂĽtles FNAC Portugali turundusdirektor. “Andmebaas sisaldab teavet kõigi varastatuks tunnistatud seadmete kohta ja seetõttu ei pea ostu tõendama,” selgitas ta.

Ja mida teeb FNAC kogutud toodetega? Kas ettevõte loob “kasutatud asjade kaupluse”? Vastus on eitav. Selle kampaania käigus kogutud seadmeid “hooldavad rahvusvahelised FNAC-i partnerid, kellel on oma tĂĽĂĽpi taaskasutuskanalid seda tĂĽĂĽpi kampaaniate jaoks”, selgitab Viriato Filipe.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi

Fatima jahimees