FocusMe rakendusega pääsete võrgus edasilükkamisest ja suurendage tootlikkust

Alati ei ole lihtne vältida lugematuid Interneti-segajaid ja nĂĽĂĽd, kui kodus viibimine on ĂĽha tavalisem, langeb veebi edasilĂĽkkamine “musta auku” lõpuks paljude jaoks sagedaseks nähtuseks. Sõltumata sellest, kas ĂĽritate keskenduda tööle või isiklikele projektidele, aitab FocusMe vältida segavaid tegureid ja suurendada tootlikkust.

FocusMe kaudu saate blokeerida teatud rakenduste kasutamise lihtsal viisil. Samuti võimaldab rakendus kasutajatel seada piire, mis vastavad nende vajadustele. Kasutajad peavad valima vaid kõnealuse rakenduse ja märkima loo, mida nad soovivad luua, olgu selleks vaid tund või paar päeva.

Mõeldes neile, kellel on kiusatus reeglitest “mööda minna” ja proovida brauseri kaudu juurde pääseda näiteks sotsiaalvõrgustikele, saab FocusMe seadistada ka enamikus brauserites töötama.

FocusMe on saadaval Androidile ja selle leiate PlayStore’ist tasuta. Lisaks on sellel rakendusel töölauaversioon. Kuigi see pole tasuta, pakub Windowsi või macOS-i FocusMe veel täiustatud funktsioone, nagu ajakava, kus kasutajad saavad eelnevalt piirid seada, taimer Pomodoro tootlikkustehnika kasutajatele või isegi juurdepääs kasutusstatistikale.