contador gratis Saltar al contenido

Föderaalse tulude rakendus aitab välismaal reisijaid

Föderaalse tulude rakendus aitab välismaal reisijaid

Välismaale reisimine on paljude brasiillaste jaoks võimalus, kuid kui peate riiki naasma, kas teate, mida saate oma kohvris kaasas kanda, ilma et peaksite riskima, et teie kaubad konfiskeeritakse tolliasutuses? Androidi kasutajate jaoks pole see teabe puudumine enam probleem, vaid lahendus. Brasiilia föderaalne sissetulek töötas välja rakenduse nimega Travelers Abroad, mille eesmärk on aidata turiste, kes naasevad riiki pärast rahvusvahelisi reise. Kas teadsite, et maksustatava vara hulgas on teil hingamisteedes vabastuskvoot 500,00 USA dollarit? Leia rohkem.

Neile, kes juba füüsilist rakendust tunnevad, on Viajantes välismaal sama liides, lihtne, objektiivne ja kvaliteetne sisu nii kirjutatud kui ka videol. See rakendus pakub kasutajatele kolme teabevalikut:

  • DBA assistent Küsimuste ja vastuste kaudu hindate DBA pagasi deklaratsiooni täitmise ja esitamise vajadust koos sellega.
  • Informatiivne video tutvustab pagasireegleid ja teavet tolliprotseduuride kohta.
  • Praktiline juhend Reisinõuanded, hõlpsasti tutvustatavad, sisaldades teavet pagasi, maksuvabastuse piirangute, toetuste, üldnõuannete jms kohta.

Selle väikese abiga ei vaja välisreis peavalu, kui on aeg koju minna ja puhkuse ajal või ärireisidel poodlemist nautida. Rakenduse Välisreisija allalaadimiseks klõpsake alloleval lingil:

Laadige rakendus Traveler alla välismaal

[tagToTranslate] riigisisene tuluteenus