Follow the Queen: esimene interaktiivne kunstinäitus iPhone’is

Projektist kuuldes jõudsin tõeliselt suurepärase ideeni: iPhone’i kunstinäitus. See algatus on maailmas enneolematu ja seda brasiillased ideaalselt idealiseerivad Järgige kuningannat. Ja loomulikult joonistate ikkagi iPod touch näitusel käinute seas. ?

Aga miks see nimi on? Kahel põhjusel: esiteks selle pärast, kes seda tegi Kuninganna Mob, Rio Grande do Suli ettevõte, mis on spetsialiseerunud mobiilsetele lahendustele. Teiseks, kuna virtuaalsete väljapanekute interaktiivsus toimub ainult siis, kui järgite kuningannat …

Ametlik käivitamine toimub sel laupäeval, 20. märtsil, kuid teie rakendus on juba tasuta Rakenduste pood (link). Selle projekti esimeses etapis avalikustati 10 erineva kunstniku tööd. Selle nägemiseks peate kõigepealt leidma, kus kuninganna piktogramm (nagu ülaltoodud) on peidetud, mis annab teile õiguse järgmisele tööle minna. See interaktiivsus (inspireeritud klassikalisestKus on Wally?“) Kas see annab näitusele emotsiooni.

Kus on kuninganna?

Kuid see on alles esimene samm. Komplektid on saadetud mitme pealinna galeriidesse (Curitiba, Porto Alegre, Belo Horizonte, Sao Paulo ja Rio de Janeiro), et rohkem kunstnikke saaksid näitust rikastada.

Meile saadeti reklaamkutse. ?

Tegelikult saab iga kunstnik tööd teha ja saata selle Queen Mobile, kes postitab selle projekti ajaveebi.

Follow the Queen’i kohta lisateabe saamiseks kĂĽlastage kindlasti ametlikku veebisaiti, kust leiate järgmised esitlusvideod:

Järgige kuningannat.

Aga kuidas on lood iPod touchiga?

Jah, võite kandideerida iPod touch 8G eksklusiivsed näituselt Jälgi kuningannat. Selleks järgige lihtsalt Queen Mobi twitteris ja säutsuge järgmist:

IPod touchi omamiseks pääsesin Queeni – maailma esimese iPhone’i kunstimessile! http://followthequeen.cc/ – #queen_mob

On väga oluline järgida lauseid rangelt, et mitte diskvalifitseerida. Loosimisel võetakse arvesse kõiki 9. aprillini saadetud säutse ja saate saata nii palju kui soovite. Tutvuge reeglitega siin.

Mida ootate osalemiseks? ?