Fortnite: igaüks saab Battle Royale'i edu "jäljendada"

Fortnite: igaĂĽks saab Battle Royale’i edu “jäljendada”

Epic Games on alati teinud Unreal 4 mootori stuudiotele ja loojatele mängude tootmiseks kättesaadavaks. Alates 2019. aastast läheb stuudio siiski sammu edasi ja kavatseb välja anda kõik muud veebikogemust toetavad tööriistad ja teenused, nagu see on Fortnite’i puhul.

Ettevõte selgitab, et kui mängud on avalikkusele avatud, on nende ülesehitamine, testimine ja hooldamine kõrge, kuid kui need mängima hakkavad, on need suhteliselt taskukohased, et tutvustada rohkem pealkirju ja kasutajaid.

Avalduse kohaselt on Epic eesmärk aidata teistel videomängude tootjatel edu saavutada. Ja 2019. aastal käivitatakse algselt Fortnite jaoks ehitatud platvormidevaheline tugisüsteem, mida testiti 200 miljoni kasutajaga seitsmel saadaoleval platvormil.

Ettevõte lisas, et kõik on kõigile tootjatele tasuta ning see on avatud kõigile masinatele (näiteks konkurentidele idTech või Unity), mis töötavad kõigil digitaalsetel platvormidel ja kauplustes. Tootjad saavad oma tehnoloogiat isegi teiste iseseisvate lahendustega kombineerida.

Avalduses on võimalik näha teenuse kättesaadavuse kaarti kogu 2019. aastal, alustades esimesest arvutis, millele järgnevad muud platvormid.