contador gratis Saltar al contenido

Foto: Apple avab ilusaid uusi poode Saksamaal, Hiinas ja Miamis

Apple Schildergasse di Jerman

Apple lisas täna peaaegu 500 kogu maailmas 3 uut kauplust, mis kõik on selgelt järginud uut visuaalset identiteeti, mille kujundas Jony Ive koos Apple Store'i juhataja pr. Angela Ahrendts.

Neist esimest ja kõige olulisemat, saksakeelset, näitasime varem mõni nädal tagasi Instagramis.

Apple Schildergasse

Apple Schildergasse on 2 Ma kauplust Kölnis (Saksamaa) ja 15 riigis, kaasaegne kauplus Foorum, Tee ja Koosolekuruum. Apple taastas selle ajaloolise linnahoone kogu fassaadi ja paigaldas selle sisse ilusa ümmarguse klaasist trepi.

Apple Schildergasse Saksamaal

Apple Schildergasse Saksamaal

Avamine toimus elavalt:

Nanjing Apple

Ametlikke fotosid ei kuvata (selle väikese leidsime ainult Instagramist), kuid Apple Nanjingil on ilus klaasfassaad 27 meetrit pikk ja 9 meetrit kõrge. Seest leiavad tarbijad ka ilusaid külgseid kivitreppe, millel on sisseehitatud käsipuud.

Nanjing Apple Hiinas

Apple Brickelli kesklinn

See on võib-olla kõige erilisem kolmest, mis täna avati, kuid see osutus väga ilusaks ja Miamis (Ameerika Ühendriigid) asuv uus kaubanduskeskus asub Brickelli kesklinnas. viies pood Ameerika linnas.

Kolme kauplusega ühendades kogunes täna Apple 350 töötajat tuhandete külastajate vastuvõtmiseks, pakkudes tavapäraselt spetsiaalset avamissärki esimesele reale.

Majutuskohas Apple Brickell City Center on töötajad rohkem kui 100 inimest, üheksa erineva keele kõnelejad. Ligi pooled neist räägivad hispaania keelt.