contador gratis Saltar al contenido

Fotograafia, mängud ja teadus peopesal: alustage seda nädalat 5 uue tasuta rakendusega – rakendused

Fotograafia, mängud ja teadus peopesal: alustage seda nädalat 5 uue tasuta rakendusega - rakendused

Et aidata teil nutitelefoni või tahvelarvutile rohkem energiat anda, ühendab SAPO TEK mõnda parimat tasuta rakendust Apple'i ja Google'i digipoest.

On tõsi, et pilt võib olla isegi tuhandet sõna väärt, kuid alati on head teksti ja sel nädalal võite loota rakendustele, mis tekitavad tugevaid impulsse ja annavad fotodele veelgi kunstilisi puudutusi. Kui kasutate perekondlike portreede pildistamiseks lahest sotsiaalse eraldatuse perioode ja soovite oma fotodele uut elu anda, on olemas rakendus, mis mõtleb teile.

Meie ümbritseva maailma kohta lisateabe saamine ei pea olema igav ja mõeldes kõige nooremale, kes kodus õpib, otsustas Google lisada nutitelefonide liitreaalsuse otsingu funktsiooni uued virtuaaltunnid. Sündmuste fännid otse NASA rahvusvahelise kosmosejaama missioonilt võivad samuti loota rakendusele, et end pidevalt uuendada.

Sel nädalal tõstetakse mängud taas esile rakenduses, mis koondab minimängude sarja, kuid mis ühtlasi annab tiivad mängude mängude kujundajate võimalustele.

Hankige üksikasjalikult kõik selle nädala soovitused

Pilt võib olla isegi tuhandet sõna väärt, kuid on olemas tekst, mis näeb alati hea välja

TextArt on fototöötlusrakendus: mitte tingimata fotost endast, vaid võimalusest lisada pilti teksti ja muid kunstilisi ressursse.

TextArti peamine eesmärk on aidata kasutajatel hõlpsalt fotodele teksti lisada. Selleks pakub see rakendus mitut tüüpi fonte, millel on erinevad värvipaletid.

Saadaval on taustad, kuid saate taustana kasutada ka oma nutitelefoni galeriisse salvestatud pilti. Teksti osas saate valida fraaside vahel, mis on tehtud kategooriates nagu armastus, sõprus, tere hommikust, aitäh või motivatsioon või kirjutada lauseid omaenda autorilt.

TekstArtArtil on tasuta redigeerimise tööriistad nagu filtrid, kärpimine, pööramine, peeglid jms alaliseks või ajutiseks tasuliseks kasutamiseks, reklaamide vaatamiseks.

Muude saadaolevate ressursside hulgas on kleebised ja dekoratiivsed elemendid, neist sama tüüpi nagu tasuline või ajutine juurdepääs reklaamile.

Nagu märgitud, on TextArt tekst fotol tasuta, kuid koos reklaamide ja rakendusesiseste ostudega ning saadaval Android-seadmetele.


Otsige liitreaalsust. Google soovib muuta teadustunnid huvitavamaks

Google'i uue liitreaalsuse otsingufunktsiooni abil saavad lapsed ja koolilõpetajad rohkem teada saada ümbritsevast maailmast: kõik nutitelefonidest.

Mõeldes COVID-19 pandeemia tõttu kodus õppivast noorimast, otsustas Google lisada nutitelefonide liitreaalsuse otsingu funktsiooni uue virtuaalse õppetunni. Kasutajad saavad näiteks sirvida inimkeha 3D-mudeleid, uurida rakkude koostist ja avastada isegi astronaudi ülikonna Neil Armstrongi saladuse.

Koostöös interaktiivsele 3D-tarkvarale spetsialiseerunud ettevõttega Biodigital võimaldavad uued funktsioonid uurida inimkeha süsteemi 11-formaadilisi esitusi. Google selgitab, et koos nendega saavad lapsed ja lapsed ka klõpsata erinevatel siltidel, et teatud kehaosade kohta rohkem teada saada.

Tehnoloogiahiiglane on ühendanud jõud inimese keha realistliku kujutamise valdkonnas tegutseva ettevõtte Visible Body abil, et luua looma-, taime- ja bakterirakkude interaktiivsed 3D-mudelid. Lihtsalt suumige sisse, et näha, mis toimub organismi sees.

Kuna kogu maailmas on valitsused rakendanud isolatsioonimeetmeid, on muuseumide külastamine muutunud keerukaks ülesandeks. Liitreaalsuse otsingufunktsiooni abil saab elutoa hõlpsalt muuseumiks muuta, et aidata noortel minevikku avastada.

Google AR | Neil Armstrong Google AR | Neil Armstrong krediit: Google

Kuid mitte kõik: Google näitab, et kõik liitreaalsuse tehnoloogiaga ühilduvad Androidi nutitelefonid on varustatud ka funktsioonidega, mis hõlbustavad kõigi virtuaalsete õppimisseikluste jagamist.


Hoidke rakenduse kaudu kursis rahvusvahelise kosmosejaamas toimuvaga

ISS Live Now pakub otse NASA missioonidega seotud sisu hulgas otseülekandeid ISS-ist.

Neile, kellele meeldib NASA rahvusvahelise kosmosejaama missioonil osaleda otsesündmustel, on rakendus ISS Live Now ideaalne, et mitte midagi maha jätta. Lisaks ülekandele reaalajas, otse filmitud ISS-ist, saab rakendus saadaolevate kaartide kaudu jälgida oma orbiiti ja teada, kus maa peal see kulgeb. Kas soovite teada ISS-i interjööri? Siis saate vaadata pardal olevate astronautide giidiga ekskursiooni.

Lisaks pääseb juurde kosmosejaama sisse ja väljapoole paigaldatud kaamerate komplektile. Kui teil veab, saate jälgida isegi pardal olnud astronautide tööd või spetsiaalset intervjuud. See rakendus sisaldab NASA TV-d ja NASA telemeediat koos mitmesuguse sisu ja kosmosemissiooniprogrammidega, samuti uuringute aruandeid ja kosmosega seotud probleeme.

Samuti on võimalik jälgida raketi- ja satelliidiheitmeid ning iga kord, kui rakendusse sisenete, teavitab tabel teid kohese sündmuse toimumisest. Näiteks 20. mail saadetakse Jaapanist veel üks JAXA rakett, millele järgneb sihtkohta saabumisel 25 raketti. Kuid silm tuleb 27. oktoobril, kui kosmosel 9 käivitatakse SpaceX Crew Dragon, sest see on viimane mehitatud test, millega käivitatakse NASA kommertsprogramm.

Rakenduses on palju asju, mida saate tasuta alla laadida iOS- ja Androidi versioonides.


Andke selle rakendusega mustvalgetele fotodele uus "elu"

Kui soovite alati vanu fotosid värvida, võib abi olla Colorize Images-st. Võite minna ja pildistada lahest.

Mustvalgetel fotodel on kindlasti oma atraktiivsus, kuid rakenduse Värvilised pildid abil on võimalus neid värve saada. Selleks on rakendusel masinõppe abi ja fotod rakendusele edastatud.

Kõigepealt peate valima pildi galeriist, mida soovite muuta, või valida selliste platvormide hulgast nagu Facebook, Twitter, Google Chrome või Google Photos. Seejärel kasutab rakendus pildi värvimiseks GPU-serverit koos võrgu kaudu saadetavate lähtefotodega. Värvige ja seejärel "naaske" seadmesse.

Parimate tulemuste saamiseks pakun, et pildil on hea kvaliteet, hea kontrastsus ja hea fookus. Kui fotodel pole neid omadusi, võib tulemusi olla keerulisem saavutada, kuid teil on alati võimalus rakenduses mõnda parameetrit kohandada.

See rakendus on tasuta ja saadaval iOS-i jaoks.


Kas sulle meeldib mäng? Seal on teil mitu valikut ja saate teha rohkem

Selle nimi on Fancade ja see on tasuta rakendus – hõlpsasti toetatavate reklaamidega -, mis koondab minimängude sarja, kuid annab ka tiibu mängude mängumängijate võimalustele.

Esimene huvi Fancade vastu on mängimine ja halva teeninduse pakkumine. Sellel rakendusel on terve rida väikeseid, lõbusaid, huvitavaid mänge, ilma et see oleks liiga keeruline ja seetõttu väga hea ajaveetmiseks.

Esitamiseks on kaks vormingut. Esiteks Quest, millel on mitme rakenduse looja Martin Magni välja töötatud minitiitritega maailmad, kuhu järgmise maailma uurimiseks on vaja koguda teatud arv tähti.

Saadaval on ka arkaadirežiim, kus kolmandate osapoolte poolt Fancade'is saadaolevate tööriistade abil tehtud mänge kogutakse, jagatakse esiletõstmisega viimaste täienduste või kõige populaarsemate mängude kaupa, kuid klassifitseeritakse traditsiooniliselt ka kategooriatesse nagu Mõistatus, arkaad, draiv või füüsika.

Arenduse aspektist pakub see rakendus erinevaid mängustiile, mida saab kombineerida erinevate graafiliste elementidega, lähtudes sellest, mis tüüpi mäng on loodud või nullist tehtud.

Lisaks muudele elementidele on komplekte, õpetusi ja plokke, mis sobivad nii neile, kes ei tea, mida programmeerida, kui ka neile, kes sellest teemast aru saavad.

Fancade on tasuta ning saadaval Androidi ja iOS-i seadmetele.