Fotograafid annavad näpunäiteid sensatsiooniliste fotode tegemiseks odava Android-nutitelefoniga

Professionaalne fotograaf kasutab pildistamiseks lihtsat algtaseme Android-nutitelefoni kaamerat. Kontrollige tulemusi

Juht Pilt ja fotoportaal Android Asutus, Edgard Cervantes, viis Moto E5 Plusiga läbi väga huvitava testi, et demonstreerida Androidi nutitelefoni kaamera võimsust, kui seda õigesti kasutada ja vastava ala professionaali nägemusega.

See on kindlasti küsimus, mis teil on, lõppude lõpuks saabuvad uued uudsete funktsioonidega mobiiltelefonimudelid kogu aeg. Siiski on raske nii paljude arengutega sammu pidada ja mudeleid vahetada iga kord, kui arenenum on. Kuid kas lihtsamal Androidil on võimalus võistelda professionaalsete fotodega?

„Mida saab professionaal teha tavalise kaameraga? nutitelefon? “

Edgard Cervantes, Android Authority portaali fotojuht

Fotograafid annavad näpunäiteid sensatsiooniliste fotode tegemiseks odava Android-nutitelefonigaMoto E5 Plus on testimiseks kasutatav seade (pilt: Android Authority)

See annab sellele küsimusele vastuse Edgard Cervantes tee test, vali Moto E5 Plus. Tema lemmikfotograafiks on selle ala spetsialistid, kes on meedia ja tehnoloogiaga töötanud umbes üheksa aastat Joey Lawrence.

„… Kõige olulisem tegur on võime tekitada mingisuguseid emotsioone, teemat hästi esitada või lugu rääkida. Peale selle on kompositsioon, valgustus ja stiil vaid mõned asjad, mida fotograafid silmas peavad ”.

Edgard Cervantes, Android Authority portaali fotojuht

Katse läbiviimiseks ei maininud ta isegi kalleid objektiive ega tarvikuid, vaid keskendus ainult seadmele Moto E5 Plus, millel on 12MP kaamera, keskendub peamiselt “käsitsi reĹľiimile”. Toimetamiseks kasutab ta Adobe Lightroom CC, kuna see on mobiilseadmes saadaval olev rakendus ja sellel on kõik nõutavad funktsioonid.

Kas koos Moto E5 Plusi või mõne muu Androidiga

Tema jaoks algas kõik suurepäraselt Välk, kuid see ei tähenda, et hea efekti saavutamiseks peate palju kulutama. Heitke pilk tema toodud uudishimulikele näidetele, kuidas asju teha Välk:

“Hea valgustuse loomiseks pole vaja palju. Leian prügikastist papitüki, kulutan 2,00 dollarit alumiiniumfooliumirullile ja valmistan hõbedase helkuri. Seejärel võtan selle, mida tahan pildistada, mõnusasse kohta, näiteks pilkupüüdva katuse või seina, mis sobib hetke võnkudega. Kui päike loojub, peegeldan neile veidi valgust või kasutan helkurit, et nende silmadesse sära tekitada. Seega kasutan ülejäänud 98,00 R $ õhtusöögiks, mis sobib minu meeskonnale ja mulle ”.

Edgard Cervantes, Android Authority portaali fotojuht

Selle küsimuse selgitamiseks Edgard Cervantes viia läbi teste tootepiltide, toidu, inimeste ja isegi fotoajakirjanduse piltidega, võrreldes neid HDR käsitsi ja automaatselt manipuleerida. Kontrollige tulemusi:

1. test: toote pildistamine

Esimeses testis kordasid spetsialistid ainult fotot Android loodud hiljuti kontrollitud valguskeskkonnaga stuudios. Erinevuste hulgas on võimalik võrrelda lauaplaadi, telefoni, tooni ja sügavuse üksikasju. Kuid see võrdlus on võimalik ainult seetõttu, et on ka teisi võrdlusviiteid, kuid isoleeritud fotot ei identifitseerita kui fotot, mis on tehtud nutitelefon.

“Tõsi on see, et isegi professionaali jaoks oleks raske öelda, et need fotod on tehtud telefoniga, kui mitte peaaegu identse DSLR-foto kõrval. On palju erinevusi, mida treenib detailides treenitud silm ”.

Edgard Cervantes

Androidi Moto E5 Plus kaameraPaljude piltide võrdlus

2. test: portree

Naine pärit Edgard otsis tööd ja võttis aega portreevaliku tegemiseks. Sel juhul pole ta eriti nõus, juuksevarjud on selgemad kui keerukamate kaamerate puhul, kuid võime öelda, et seda saab normaalselt kasutada.

Fotograafid annavad näpunäiteid sensatsiooniliste fotode tegemiseks odava Android-nutitelefonigaPortreefotode test (pilt: Android Authority)

3. test: fotoajakirjandus

Oma Moto E5 Plusiga tegi ta mõned fotod Tijuanasse tehtud reisist ja klõpsas rändehetki USA / Mehhiko piiril. Hetk, mis on tema jaoks poliitiliste, majanduslike ja sotsiaalsete kokkupõrgete tõttu põlistada.

“See on väga huvitav haaratav olukord ja väga huvitav teema.”

Edgard Cervantes, Android Authority portaali fotojuht

Fotograafid annavad näpunäiteid sensatsiooniliste fotode tegemiseks odava Android-nutitelefoniga

Fotoajakirjanduse fototest (pilt: Android Authority)

4. test: HDR

Enamik videokaameraid nutitelefon On Kõrge dünaamiline ulatus (HDR), aga me ei kasuta kogu keerukust, mida see tehnika käsitsi rakendades võimaldab. Kujutised HDR manuaalsed sõlmed on ühtlasemalt eksponeeritud, sisaldavad rohkem üksikasju ja on vähem kunstlikud.

„Põhimõtteliselt teeb HDR tasakaalustatud särituse kogu ulatuses. Selleks salvestatakse mitu pilti erineva säriajaga. Idee on selles, et igal fotol on erinev valgustase ”.

Edgard Cervantes, Android Authority portaali fotojuht

Fotograafid annavad näpunäiteid sensatsiooniliste fotode tegemiseks odava Android-nutitelefonigaHDR-pildistamise test (pilt: Android Authority)

5. katse: toit

Toit ja toidupildid on väga populaarsed, kuid ĂĽldiselt on neil puudusi. Sellel testjuhtumil kasutab see koogi valguse suunamiseks väikest LED-paneeli – efekti saab teha ka telefoni enda LED-taskulambiga.

“Leiva ja vahukoore tekstuuris on hea detailitäpsus. Soovin, et koogi pealmise kihi, millel on šokolaaditükid ja Oreos, töötamiseks oleks rohkem andmeid. Siin näete, kuidas nutitelefoni kaamera dünaamiline ulatus võib olla madalam ”.

Edgard Cervantes, Android Authority portaali fotojuht

Fotograafid annavad näpunäiteid sensatsiooniliste fotode tegemiseks odava Android-nutitelefonigaToidupiltide test (pilt: Android Authority)

6. test: lähedal asuvad fotod

Tekstuurid, treenitud välimus ja liikuv käes. Selles teises testis klõpsas ta lihtsalt lähedal asuvat pilti, näidates tekstuuri tekitavat efekti ja seda, kui oluline on heade piltide jäädvustamiseks hästi koolitatud ja erinev välimus. Tulemused on väga head. Vaata:

Moto E5 PlusTestige fotograafiat vaid juhusliku klõpsuga (pilt: Android Authority)

Oled see sina? Olete valmis oma Androidiga ringi liikuma, isegi kui see on lihtne, uute fotode testimiseks ja ilusamate fotode jaoks edu saavutamiseks, olgu see siis Moto E5 Plus või muu? Sest fotograaf Edgard Cervantes need tulemused viitavad tehnoloogia arengule nutitelefon ja kui kaugele nad on jõudnud. Tema jaoks ületab väike armastus fotode vastu seadme tehnoloogilistest võimalustest.

„Need fotod võtavad palju rohkem tööd kui nutitelefoni millegi suunas näitamine ja nupule vajutamine, kuid te ei pea sama tegema. See on lihtsalt demonstratsioon, et oma fotodele väikese armastuse andmine läheb kaugele. Ausalt öeldes: teie kaamera pole tõenäoliselt teie halbade piltide süüdlane ”.

Edgard Cervantes, Android Authority portaali fotojuht

Allikas: Androidi asutus