Fotoparanduse rakendus: saate piltide redigeerimiseks kokku kuus rakendust Kirjastus

Fotoparanduse rakendus: saate piltide redigeerimiseks kokku kuus rakendust Kirjastus

Rakenduste redigeerimine võib olla kasulik fotode jaoks, mis näevad välja ilusad, kuid mis tuleb enne suhtlusvõrgustikes avaldamist parandada. Androidi ja iPhone'i (iOS) tasuta valikud, näiteks Snapseed, Facetune ja LightX, pakuvad redigeerimise funktsioone, nagu valguse korrigeerimine, soovimatute objektide eemaldamine, portreerežiimi rakendus ja muud kiired kohandused, mis muudavad pildid enne avaldamist professionaalseks.

LUGEGE: rakendus kasutab fotosid ja teeb WhatsApp jaoks väga reaalseid kleebiseid

Muud App Store'is ja Google Play saadaval olevad redigeerijad võimaldavad teil lisada efekte ja filtreid, et lisada värve ja täiustada pildi üksikasju, samuti muuta fotode vaatenurka ja parandada kehaosi, näiteks hammaste valgendamine või juuste värvi muutmine. . seda TechTudo on koostanud allolevas loendis kuus rakendust, mis aitavad teie mobiiltelefonil olevaid fotosid paremaks muuta.

Fotode paremaks muutmine fototöötlusrakenduse abil: Marvin Costa / TechTudoFotode paremaks muutmine fototöötlusrakenduse abil: Marvin Costa / TechTudo

Fotode paremaks muutmine fototöötlusrakenduse abil: Marvin Costa / TechTudo

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid sooduskaupu? Tutvuge TechTudo võrdlusega

B612 on rakendus, mille eesmärk on galeriist imporditud või kohe kaameraga jäädvustatud fotodel näo ja keha puudused parandada. Paljude redigeerimisfunktsioonide hulgas on lisaks naha valgustusele ja hammaste valgendamisele ka näo, lõua, silmade, põskede, nina ja suu kuju muutused. Esemeid saab individuaalselt muuta, neid saab hõlpsasti kasutatavate tööriistade abil rakendada.

Rakenduse B612 abil saate oma fotosid täiustada ja lisada fotodele eksklusiivseid filtreid: Reproduo / Maria DiasRakenduse B612 abil saate oma fotosid täiustada ja lisada fotodele eksklusiivseid filtreid: Reproduo / Maria Dias

Rakenduse B612 abil saate oma fotosid täiustada ja lisada fotodele eksklusiivseid filtreid: Reproduo / Maria Dias

See rakendus võimaldab ka parandada fotodel kujutatud isikute paigutust, muuta huulepulga värvi, silmavärvi, kulmude värvi ja parandada kontuure. Efekt rakendatakse loomulikult ja see ei tekita kunstlikke fotosid. Mõned lisafunktsioonid võimaldavad lisaks ümbritseva valgustuse tegurite konfigureerimisele lisada piltidele kleebiseid ja filtreid. Positiivne on see, et fotod salvestatakse ilma rakenduse logota.

Snapseed eemaldab fotolt soovimatud objektid.Foto: Reproduo / Rodrigo FernandesSnapseed eemaldab fotolt soovimatud objektid.Foto: Reproduo / Rodrigo Fernandes

Snapseed eemaldab fotolt soovimatud objektid.Foto: Reproduo / Rodrigo Fernandes

Snapseed on üks kõige täiuslikumaid kaupluses saadaolevaid redigeerimisrakendusi, millel on mitmeid fototöötluse tööriistu. Üks huvitavamaid funktsioone on võimalus toota galerii fotodel bokeh-efekte, mida nimetatakse ka portreerežiimiks. See funktsioon tõstab esile esiplaanil olevad objektid ja hägustab tausta, andes professionaalse fotograafilise efekti. Hästi rakendatud, tulemused on loomulikud ja mitte kunstlikud.

Rakenduse muude võimaluste hulgas on võimalik muuta jäädvustamise vaatenurka ja suurendada fotokeskkonda, andes kasutajatele veel ühe võimaluse piltide uurimiseks. Lisaks on võimalik soovimatuid objekte ja inimesi keskkonnast sujuvalt kustutada, kattes elemendi sellel oleva pildi osaga fotol.

    Ilurakendusega YouCam Photo MakeUp: Reproduo / Maria Dias saate oma juuksevärvi isegi muuta    Ilurakendusega YouCam Photo MakeUp: Reproduo / Maria Dias saate oma juuksevärvi isegi muuta

Ilurakendusega YouCam Photo MakeUp: Reproduo / Maria Dias saate oma juuksevärvi isegi muuta

YouCami meik on mõeldud fotol oleva näo meigi redigeerimiseks. Toimetaja võimaldab lisaks juuste, küünte muutmisele ja aksessuaaride lisamisele ka jumestuskreemi, põsepuna, kontuuri, plekid ja õli eemaldada. Kõikidel valikutel on erinevad värvid, nii et kasutajad saavad leida soovitud värvi, mis sobib nende näole kõige paremini. Tööriist tuvastab punktid kõigi näoelementide ümber, nii et efekt rakendatakse vastavalt suu ja silmade asendile.

Samuti on võimalik näole kanda täismeiki, kasutajad peavad olema ettevaatlikud, sest kui neid liiga palju kasutatakse, võib see tekitada kunstlikke tulemusi. Menüü kasutamine on mõnevõrra segane, kuid see jaguneb hästi, mis võimaldab mitut meigielementi eraldi redigeerida.

LightX pakub lisaks isikupäraseid tulemusi võimaldavatele tööriistadele ka eelnevalt määratletud läbipaistmatuid režiime. Foto: Reproduo / Amanda de AlmeidaLightX pakub lisaks isikupäraseid tulemusi võimaldavatele tööriistadele ka eelnevalt määratletud läbipaistmatuid režiime. Foto: Reproduo / Amanda de Almeida

LightX pakub lisaks isikupäraseid tulemusi võimaldavatele tööriistadele ka eelnevalt määratletud läbipaistmatuid režiime. Foto: Reproduo / Amanda de Almeida

Menüü LightX on ulatuslik ja sellel on palju redigeerimistööriistu, mis muudavad teie fotod professionaalsemaks. Lisaks kogu pildi heleduse korrigeerimisele, särituse, kontrasti ja heledate kõverate muutmisele on foto teatud punktides võimalik redigeerida, andes ainulaadse efekti.

Selfiede valik võimaldab hambaid valgendada või juuste värvi muuta, samuti näojooni siluda või rõhutada. Mõned filtrid pakuvad erinevat värvi fotoefekte ja esteetikat. See rakendus võimaldab teil luua ka kahe fotoga ülekatteid, ühendades pildid üheks.

Fototöötlus Pro Foto: Helito Beggiora / TechTudoFototöötlus Pro Foto: Helito Beggiora / TechTudo

Fototöötlus Pro Foto: Helito Beggiora / TechTudo

Photo Editor Pro on saadaval Androidi jaoks ja on kasulik neile, kes soovivad enne fotode avaldamist sotsiaalvõrgustikes professionaalselt parandada valgustuse ja värvide üksikasju. Lisaks filtrite pakkumisele võimaldab see rakendus muuta heledust, kontrasti, kuumust, küllastust, tõsta esile värve ja teha muid muudatusi, näiteks piltide tausta hägustamine ja valgusefektide rakendamine.

See rakendus sobib ideaalselt ka peegelpildiefektide rakendamiseks, pakkudes erinevaid peegeldamise orientatsiooni positsioone. Samuti on võimalik keha täiustada, suurust vähendada ja lisada täiendavaid elemente, näiteks tätoveeringud, lihased ja aksessuaarid. Kasulikud allikad Instagram-i väljaannete jaoks lisavad piltidele kaadreid, kasutades fotot ise, vältides sotsiaalvõrgustikesse postitades kärpimist.

FaceTune: rakendus Androidi ja iOS-i jaoks lubab teie selfie paremaks muuta Foto: Divulgao / FaceTuneFaceTune: rakendus Androidi ja iOS-i jaoks lubab teie selfie paremaks muuta Foto: Divulgao / FaceTune

FaceTune: rakendus Androidi ja iOS-i jaoks lubab teie selfie paremaks muuta Foto: Divulgao / FaceTune

Facetune on kuulus rakendus, mille eesmärk on fotodel kehaosi suurendada. Sellel rakendusel on võimalus puudutada vanu funktsioone, valgendada hambaid, peita tumedad ringid ja kõrvaldada läige. Sellel rakendusel on ka automaatne täiustamise funktsioon, mis parandab kogu fotot. Samuti on võimalik muuta näoelementide, näiteks silmade, nina ja huulte kuju, muuta need õhemaks või paksemaks ning muuta laiust, kõrgust, kuju ja vahemaad.

Muudatusi saab teha libistades tööriista või kasutades sõrme sõrmeliigutusi, mis võimaldavad muudatusi teha õiges huvipakkuvas kohas. Lisaks naha valgustuse muutmisele on olemas ka võimalused erinevate filtrite ja taustte rakendamiseks.

Mis on Androidi telefonide parim fotoredaktor sel aastal? Arvamused TechTudo foorumis.

Kuidas redigeerida arvutis olevaid fotosid ilma midagi alla laadimata

Kuidas redigeerida arvutis olevaid fotosid ilma midagi alla laadimata