Fotor – muutke fotosid ja looge pilte oma sotsiaalmeedia jaoks!

Sotsiaalvõrgustike jaoks piltide loomine pole lihtne ülesanne. Kuid professionaali palkamine või disaineri tööriista kasutamise õppimine on väga kulukas ja töömahukas. Fotor on tööriist, mis on loodud selleks, et aidata väikeettevõtjatel või mõjukatel mõjutajatel fotosid redigeerida ja pilte luua.

Kuigi see platvorm pole ainus, on see kõige usaldusväärsem neile, kellel pole aega oma laialdase tööriistavalikuga raisata. Photor on jagatud kolme keskkonda: fototöötlus, piltide loomine ja kollaažide loomine.

Järgmistes lõikudes ütleme teile, mida saate Fotoris teha, kuidas iga keskkond erineb teistest ja mis vahe on tasuta või tasulisel versioonil.

Kui soovite seda artiklit lugedes juba kasutama hakata, pääsete lihtsalt lingile!

Vaadake seda allpool!

Mida saate Fotoris teha?

Fotori peamine eesmärk on sujuvamaks muuta teie pildiloomet. Selle kõige ilmsem kasutusala on sotsiaalmeedia jaoks piltide loomine, kuid platvorm ei piirdu sellega.

Seda seetõttu, et platvormil on mitu kohandatud mudelit, mis võivad teenida näiteks Instagrami postitusi ja plakateid ning visiitkaarte. Lisaks on platvormi redigeerimise ja loomise ekraanil mitmeid erielemente ja efekte, mille saate oma piltidesse lisada.

Teisisõnu, teil on täielik joonistamisplatvorm koos elementidega, mis võivad teenida mitut eesmärki ja turgu, olenemata sellest, kas teil on virtuaalne ehitusmaterjalide pood või järgmine Twitchi mängur.

Nagu me artikli alguses mainisime, on Fotor jagatud kolmeks keskkonnaks. Kuidas need toimivad, saate teada järgmisest väljavõttest.

fotor

Fototöötlus

Kui teil on vaja fotot puudutada või puudused eemaldada, aitab Fotor neid toiminguid teha. Kaasas on põhitööriistad, mis võimaldavad teil suurust muuta, soovimatuid elemente välja lõigata ja varjata selliseid asju nagu tüükad, vistrikud või haavad, mida te ei soovi fotol ilmuda.

Isegi kui olete õppinud, kuidas oma telefoniga professionaalseid fotosid teha, võiksite kasutada ka spetsiaalseid filtreid või efekte, näiteks muuta fotod mustvalgeks, tumedamaks või heledamaks ning isegi rõhutada või vähendada nende värvi.

Pildistamine

Fotode redigeerimisest piisab neile, kes soovivad suhterakendustes veelgi atraktiivsemad välja näha või lihtsalt olulistel kuupäevadel viimase hetke vistrikest lahti saada.

Neile, kes soovivad luua sotsiaalsete võrgustike jaoks järjepidevat sisu või isegi arendada oma ärilist visuaalset identiteeti, on see keskkond, mida nad kõige rohkem kasutavad.

Tänu meie ulatuslikule kasutusvalmis piltide, ikoonide, tausta ja elementide raamatukogule töötamiseks saate luua probleemideta oma ettevõtte visuaalse identiteedi, olenemata sellest, millisel turul tegutsete.

Kõik see on saadaval lihtsas ja hõlpsasti kasutatavas liideses, lihtsalt otsige elementi, lohistage seda pildile kuhu iganes soovite.

rakendusesisese pildi loomine

Tehke fotokollaaĹľ

Kas teile meeldib teha kollaaže koos pere, sõpradega või isegi tähistada oma eluperioode? Seejärel saate oma fotod Fotorile saata!

Mitme kollaažimalliga saate luua ka siis, kui teil on palju üles laaditavaid fotosid. Või isegi siis, kui teil on ainult kaks fotot, mis sobivad ideaalselt nende piltide jaoks enne ja pärast. Mis kõige parem, valige lihtsalt oma mudel, saatke oma foto ja seadke see oma maitse järgi!

kollaaĹľ fotoril

Tasuta Fotor x Fotor Pro: mis vahe on?

Võite hakata Fotorit tasuta kasutama ja saate teha kõike, mida mainime kogu artiklis. Fotor Pro pakub lisaelemente, mis sobivad ideaalselt neile, kes soovivad internetis raha teenida ja vajavad mitmesuguseid võimalusi.

Fotor Free tagab teile juurdepääsu kõikidele keskkondadele ja ka teie kollektsiooni tasuta piltidele. Pro tellimus annab teile juurdepääsu ka tasulistele fotodele, mis sisalduvad teie kuu- või aastatasus. Lisaks puuduvad tasulises versioonis reklaamid.

Samuti vabastab see platvormil täpsemad redigeerimis- ja kujunduselemendid, mis sobivad ideaalselt neile, kes on põhitööriistad selgeks õppinud ja soovivad tõsta rakenduses loodud piltide ja fotode taset.

Kas soovite Fotorit kohe kasutama hakata? Seejärel klõpsake linki ja vaadake ise kõike, mida see pakub!