RAÄŚUNALNIK

Fotorite abil saate fotosid kiiresti redigeerida

Mõnikord on esitluse või ĂĽrituse ajal vaja mõne töö jaoks fotot või pilti muuta või tuleb seda lihtsalt sotsiaalsetes võrgustikes jagada. Arvutitel pole alati redigeerimisvahendeid, näiteks GIMP või Photoshop, installitud, seega on suurepäraseid veebipõhiseid alternatiive, mis võimaldavad kasutajatel kasutajaid kiirustades “tagasi võtta”.

Fotor on üks neist tasuta veebisaitidest, mis pakub tasuta juurdepääsuks tööriistade komplekti, kuid teised, mis on keerulisemad, vajavad lisatasu kontot, eriti piltide vesimärkide eemaldamiseks. Kuid ärge muretsege, kõik tasuta versioonis töötavad pildid salvestatakse ilma tüütute elementideta.

tek fotor “data-title =” tek fotor – fotode kiire redigeerimine, kasutades Fotorit – SAPO Tek “> fotori tehnoloogia

Saadaolevate tööriistade hulgas saate näiteks pöörata ja kärpida ning suurendada nende heledust ja kontrastsust. Isegi värvitasemel saate temperatuuri muuta või intensiivsust suurendada. Kuid on ka muid täiustatud funktsioone, näiteks RGB kõverad, mis võimaldavad näiteks tumedamaid alasid valgustada. Loominguliseks muutmine võib lisada filtreid, kuigi enamik pakkumisi piirdub premium-versiooniga. Suhtlusvõrgustikes jagamiseks postkaardi loomiseks võite lisada kleebiseid, teksti ja muid efekte.

Kuid see veebisait on põhjalikumalt uurides veidi keerulisem. Lisaks fototöötlusprogrammile saate luua kujundusi või luua kollaaže mitmest pildist, mille ressursid esitatakse peatoimetajast eraldi. Koostage parimad hetked näiteks pere või puhkuse vahel ja kleepige need üheks pildiks.

Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jätkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH