Foxconn toodab Brasiilias iPhone 5 ja iPadi

Foxconn toodab Brasiilias iPhone 5 ja iPadi

Taiwani ettevõte on saanud Brasiilia valitsuselt loa alustada uute Apple’i seadmete tootmist oma rajatistes Brasiilias, kasutades arvutiseadust riiki nutitelefonide ehitamiseks.

Selle uudise tõi ajakirja Veja välja pärast palju spekuleerimist. Ajakiri ütles, et teadus-, tehnoloogia- ja innovatsiooniministeerium andis Foxconnile vajaliku loa tootmise alustamiseks Jundiaí asuvas tehases.

Luba laieneb iPad 4-le ja iPad Mini-le, alustades selliste tahvelarvutite tootmist, mis Brasiilias endiselt töötavad.

Teadmata seisneb praegu võimaluses, et Brasiilias toodetud mudelit müüakse sellel turul madalama hinnaga. IPhone 5 pole veel Brasiilias müügil, kuid kõik need viitavad sellele, et esimesed saadetised tulid Aasia tehastest.

Isegi iPhone 4 Brasiilia versioonis pole hinnalangust täheldatud, kuid lootused on suured seoses riigis kokku pandud nutitelefonide arvutiseaduse eeliste ja maksusoodustuste rakendamisega. Mõne analüütiku hinnangul võivad hinnad langeda 25%.

Hiljuti teatas The Times of India uudisest, et Foxconn laiendab oma investeeringuid Brasiiliasse pärast 1,4 miljoni ruutmeetri suuruse ala omandamist Hon Hai tütarettevõtete laiendamiseks São Paulo osariigis. .

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi

Fatima jahimees