Foxconn ütleb, et suudab toota piisavalt iPhoneid väljaspool Hiinat

Nagu te teate, Ameerika Ühendriigid ja Hiina mitte kaubanduslikult hea. Ehkki kahe riigi vaheline tariifisõda on mõjutanud mitut ettevõtet, on Apple kahe riigi vahelise halva enesetunde algusest peale kindlasti kõige rohkem tähelepanu pälvinud.

Kuid lavastust analĂĽĂĽsides on Cupertino hiiglaste olukord veelgi keerulisem. Pole saladus, et enamus Apple’i riistvarast on valmistatud Hiinas, millest mõnda (näiteks laadijaid ja korpuseid) on USA Valge Maja hinnanud. Kuid see võib võtta löögi veelgi, kui need määrad iPhone’is langevad stringid lipulaev.

Selle võimaluse vältimiseks laiendavad Apple ja mõned selle tarnijad, nagu Foxconn ja Wistron, oma tootmist (eriti iPhone’i) teistesse riikidesse, eriti Indiasse. Pegatron, teine ​​Apple’i partneritehas, peaks samuti osa MacBooki toodangust Indoneesiasse viima.

Kuid kas need pingutused on piisavad, et rahuldada tootmisvajadust väljaspool Hiinat? PT pooljuhtide divisjoni juhi sõnul Foxconn, Liu Young, Jah. Juhid kommenteerisid täna Taipeis (Taiwan) investoritega kohtumisel Apple’i toodangut, nagu avalikustas Bloomberg.

Liu sõnul toetab Foxconn täielikult Cupertino hiiglast, kui tal on vaja oma toodangut korrigeerida, kuna “Ameerika Ăśhendriikide ja Hiina kaubandusvaidlus muutub ettearvamatumaks”. Selles mõttes teatas tegevjuht, et suudab tarnida nõudlust Ameerika turule väljaspool Hiinat asuvate Foxconni tehastega.

25% meie tootmisvõimsusest asub väljaspool Hiinat ja saame aidata Apple’il reageerida teie vajadustele USA turul. Meil on piisavalt võimalusi Apple’i nõudmiste rahuldamiseks.

Praeguseks pole Apple käskinud Foxconni enamikku oma seadmete tootmist üle viia Hiinast väljapoole, kuna see võib vastavalt vajadusele ka mujale (näiteks Indiasse, Indoneesiasse ja Vietnami) viia. .

Seega võib see olla isegi osa USA-s teostatavast tootmisest; Lõppude lõpuks kommenteerisime eelmise aasta jaanuaris võimalust, et Foxconn saaks lõpuks lubatud tehase ehitada Wisconsini osariiki. Suurim probleem on siin ilmselt kohalikud kulud.