FreeToGame on omamoodi Steam, kuid ainult tasuta mängude jaoks

Eriti PC-platvormil on palju tasuta pakkumise mudelil põhinevaid mängupakkumisi, see tähendab, et mängijad naudivad tiitleid nende eest maksmata, kuid saavad iga tootja toetuseks osta kaupu ja muid mikrotehinguid. Sellel äril põhinevad väga tuntud mängud nagu Fortnite, League või Legends või Apex Legends, mis on kirjastajatele kasumlik, kuid sobib suurepäraselt ka neile, kes ei soovi või saavad investeerida.

Peamine raskus on see, et mängud asuvad vastavatel platvormidel ja kirjastaja veebisaidil. Portugali veebisaidi FreeToGame ettepanek on ühendada kõik tasuta mängud, MMO-d ja muud žanrid ühes kohas. Registreerimise kaudu saavad kasutajad juurdepääsu soovitustele, lähtudes sellest, mida nad lisavad oma eelistuste loendisse ja muudesse pakkumistesse.

Igal veebisaidil loetletud mängul on oma fail, mis sisaldab teavet, pilte, videoid, kasutajate ülevaateid, miinimumnõudeid ja mängijate teeki lisamiste arvu. FreeToGame kavatseb olla omamoodi Steam, kuid tasuta mängude jaoks, nagu on avalikustatud projekti taga oleva ettevõtte Digiwalls Media tegevjuhile SAPO TEK-ile Paulo Dobreirale.

„FreeToGame’i peamine eesmärk on luua mängijatele kõige tasuvam mängukogemus, rikkudes tavapärast veebipoe kontseptsiooni. FreeToGame’is on kõik tasuta, sealhulgas pakid, mis on täis saaki, mängusisest valuutat, eksklusiivset juurdepääsu beetaversioonile, “selgitas Paulo Dobreira.

Sõltuvalt kasutaja valikust esitab FreeToGame ülaosa, piiratud eripakkumisi (kus saate näha riba kättesaadavuse edenemist) ja muid uudiste soovitamise viise.