Funktsioon „Tagasi minu Maci” katkestatakse kõigi MacOS-i versioonide puhul [atualizado]

Allikas “Tagasi minu Maci juurde” (“Tagasi minu Maci juurde”) – mis võimaldab kaugjuurdepääsu teistele Apple’i arvutitele, et saaksite faile laadida, redigeerida või edastada – peatatud käivitamisel macOS Mojave. Neil, kes endiselt kasutavad töölauaoperatsioonisĂĽsteemi vanemat versiooni, on sellele funktsioonile siiski juurdepääs. Kuid see muutub.

MacOS-i funktsioonid

Päevast alates 1. juuli 2019, Eemaldatakse „Tagasi minu Maci“ macOS-i * kõikidest * versioonidest – vähemalt nii teatas sel nädalal ettevõtte tugiartikkel. See tähendab, et kui kasutate endiselt ainult selle funktsiooni tõttu vanemat macOS-i versiooni, saate nĂĽĂĽd vähemalt uuendada.

Ressursside orbude jaoks soovitab Apple ise kolme võimalikku alternatiivi – kuigi minu arvates pole ĂĽkski neist vana lahenduse lähedal – neile, kes soovivad oma failidele kaugjuurdepääsu otsida.

Esimene näpunäide on iCloud Drive, mis laadib teie failid ĂĽles Apple’i pilveplatvormile; sel viisil pole kaugjuurdepääs teisele arvutile tarbetu, kuna kõik dokumendid on alati olemas, kus iganes te ka ei viibiks. Meil on õpetus selle kohta, kuidas iCloud Drive oma Macis seadistada.

Teine näpunäide on kasutada ekraani jagamise funktsiooni, mis on saadaval sĂĽsteemieelistustes (Apple’il endal on tööriista seadistamiseks õpetus).


Rakenduse Apple Remote Desktop ikoon

Lõpuks on meil (hĂĽljatud?) Apple Remote Desktop, rakendus, mida ettevõte mĂĽĂĽb Mac App Store’is täieliku juurdepääsu ja Maci kaugjuhtimise jaoks – loomulikult koos kolmandate osapoolte lahendustega nagu TeamViewer ja LogMeIn.

MacRumorsi kaudu

Värskenda, jaoks Rafael Fischmann 07.02.2019 kell 10:24

Ootuspäraselt on Apple eilsest alates „Back to My Mac“ kaugjuhtimisega kõikidest MacOS-i versioonidest kustutanud / deaktiveerinud. Loomulikult pole teda isegi Catalina esimeses beetaversioonis.

SUREME

AppleInsideri kaudu