contador gratis Saltar al contenido

Fusion Garage vastas kohtuasjale, mille Michael Arrington esitas JooJoo tahvelarvuti kaudu

Fusion Garage vastas kohtuasjale, mille Michael Arrington esitas JooJoo tahvelarvuti kaudu

JooJoo tahvelarvuti (endine CrunchPad) valmistamise eest vastanud Fusion Garage vastas eile kohtu toimetaja Michael Arringtoni esitatud kohtuasjale TechCrunch ja endised ettevõtte partnerid tootearenduses. Ettevõte nõudis, et Arringtoni süüdistused oleksid alusetud, eriti et ta ei saaks vidinat müüa.

TechCrunch CrunchPad

Fusion Garage väidab, et on saanud JooJoo tootmise rahastamiseks 3 miljonit dollarit, rääkimata lähinädalatel toimuvast teisest välisinvesteeringute seeriast. Veel rõhutas ta, et uue toote kujundusel polnud vana kujundusega mingit pistmist TechCrunch, samal ajal kui tootmist kontrollivad teised partnerid, ilma et kasutataks CrunchPadi valmistamise eest vastutava ettevõtte Pegatron intellektuaalomandit.

"Alates meie esimesest avaldusest Joojoo kohta oleme eeldanud Arringtoni ja Armetoni parimaid kavatsusi TechCrunch. Usume, et Arrigntoni jätkuvad jõupingutused, üritades muuta avalikku arvamust ja meedia liikmeid meie vastu, on kurb manifestatsioon sellest, et keegi kaitseb kaotatud eesmärki, ütles Fusion Garage.

Ehkki on võimalus, et ettevõtted teevad inimeste väljasaatmisel vigu TechCrunch projekti kirjutatud, ei ole Michael Arrington oma juriidilist seotust JooJoo või CrunchPad'i arendamisega tõestanud. Jääb üle vaadata, kuidas ta reageerib Fusion Garage'i hiljutistele väidetele, kes näivad olevat üsna kindlad, et see seda põhjust ei kaota.

(Gizmodo kaudu)