contador gratis Skip to content

G8X ThinQ Dual Screen, LG kahe ekraaniga nutitelefon

G8X ThinQ Dual Screen, LG kahe ekraaniga nutitelefon

LG vastus kokkuklapitavatele telefonidele on lisada G8X ThinQ-le lisavarustus, mis lisab seadmele teise ekraani. Aga kas see töötab? Näe rohkem

2019 on klappimiste aasta ja seda soovivad mitmed tootjad Samsung, Huawei ja Motorola, tutvustades turul oma lahendusi. A LG ta on ka üks näide, kuid panused on mõnevõrra erinevad: ekraani asemel on tegelikult volditud, G8X ThinQ võidab lisaseadme, mis lisab nutitelefonile teisese ekraani.

Lisaseadme nimi Kahe ekraaniga, mis on ĂĽhesuurused, eraldusvõimega, paneeli kvaliteediga ja kuvaformaadiga G8X ThinQ, kõige võimsam nutitelefon Internetis LG aastal 2019 koos G8s ThinQ – mille oleme siin ĂĽle vaadanud Showmetech. Ja öeldes "kõrvalmajas", võime mõelda sellele kui austusest eeskujule, nagu ka tema vennale, kuid millel on mõned disainierinevused ja võimalus võita teine ​​lõuend.

Peamiseks esiletõstmiseks olgu see teine ​​ekraan G8X ThinQ piisavalt hea, et õigustada uuendamist? Oleme seda mudelit viimased nädalad kasutanud ja meie täielikku ülevaadet näete järgmisel real.

Ehitus ja disain

Sama mis peamine nutitelefon LG aastal 2019 G8X ThinQ sellel on väga tugev konstruktsioon, kuid see ei välista elegantsi. Kaal 192 grammi, esi- ja tagaosa on klaasist, kuid ainult esipaneel on kaetud Gorilla Glass 6-ga, mis tagab igapäevaseid kukkumisi suurema vastupidavuse – tagakĂĽlg jääb siiski alles Gorilla klaas 5.

G8x ThinQ konstruktsioon järgib LG traditsioonilisi tugevusiG8X ThinQ konstruktsioon järgib LG traditsioonilisi tugevusi

Lisaks armeeritud klaasile G8X ThinQ tuua sõjalist vastupanu MIL-STD 810G, Ameerika Ühendriikide kaitseministeeriumi välja töötatud standard, mis suudab sertifitseerida telekommunikatsiooniseadmeid. See tähendab, et see on läbinud ranged vastupidavustestid, mis kogevad ekstreemseid temperatuure ja lööke, et taluda rohkem kui ükski teine ​​välise raskusega mudel.

Tagaosa on samuti klaasist ja kaamera jaoks pole tasetTagaosa on samuti klaasist ja kaamera jaoks pole taset

Sellegipoolest on alati hea see endale selgeks teha: ärge mängige õnnega ja laske nutitelefonil mitu korda kukkuda karedamale või kõvemale pinnale – seda ei saa lahendada. Komplekti komplekteerimiseks vajutage nuppu G8X ThinQ veekindel ja tolmukindel (IP68-sertifikaat), see tähendab, et saate seda kuni 30 minutit magedas vees leotada poolteise meetri sĂĽgavusel, ilma et see kahjustaks. Hoiatus: Ă„rge kasutage seda rannas ja vältige pikka aega kokkupuudet klooriveega.

KĂĽljed on metallist ja kĂĽljelt vaadates näivad need olevat õhemad kui G8s ThinQ – Kuigi 0,4mm paks. Tema haare on siiski sama hea, isegi ĂĽhe käega. Vasakult tagant hĂĽppab sõrmejäljeandur ekraanile, mis teeb selle ĂĽhe käega hõlpsaks avamiseks. Kummaline fakt andurite kohta on valgus, mis kiirgub ekraanilt kohe pärast sõrme tuvastamist. See ei mõjuta nutitelefoni avamist, kiire ja täpne, muide, kuid visuaalselt kummaline.

Sõrmejäljeandur on ekraanil ja on väga täpneSõrmejäljeandur on ekraanil ja on väga täpne

Parandage sisse / välja nupu imelikku asendit G8s ThinQ, seda G8X ThinQ asetage nupp veidi rohkem keskele, mis hõlbustab ühe käega puudutamist. A LG hoidke ka nuppu pühendatud Google'i assistent, 3,5 mm kõrvaklapipesa ja USB-C port laadimiseks ja andmeedastuseks.

Selle taga on ka muudatused: LG eemaldage telekaamera G8X ThinQ ja lüngad seoses nutitelefonidega, kuid siiski põhikaamera ja ül lainurgaga.

Kaameraid on ainult kaks, kuid tasemevahe poleKaameraid on ainult kaks, kuid tasemevahe pole

Ekraan

Ekraan G8X ThinQ suurenenud õdede-vendadega võrreldes 0,2 tolli, 6,4 tolli ja hõlmab umbes 83% kogu esipinnast. Lõikamise või sälkude tegemise asemel stiilselt iPhone 11, seda LG vali 2019. aasta mudeli mustri järgimine tilga kujul ainult esikaamera maja jaoks. Praktikas annab see rohkem vaatevälja ja on vähem pealetükkiv. Siiski on olemas tarkvaravalik, mis peidab sälgu, lisades ülaossa musta riba.

OLED paneelide tehnoloogia, LG, mis toob ootuspäraselt väga erksa värvi ja sĂĽgavmusta. Siin Showmetech Oleme hinnanud ja kiitnud mitmeid nutitelevisiooniettevõtteid, kellel on õigus OLED-tehnoloogiale, et need annaksid piltidele ja nutitelefonidele nii palju kvaliteeti. Full HD + eraldusvõimega saate vaadata filme, seeriaid, aktiivseid videoid YouTube See on väga hea kogemus, veelgi enam kombineerituna HDR10 standardiga, mis muudab värvid kĂĽllastunumaks – eriti mulle see väga meeldib.

seda Alati kuvatakse (Ekraan on alati aktiivne, otseses tõlkes) ka Sazq on sisse lülitatud G8X ThinQ kogu oma potentsiaalini. Selle abil näete ekraani väljalülitamisel mõnda teavet, näiteks kuupäeva, kellaaega ja teatist. Erinevused, mida kuvatakse ainult olulisel ekraanil, erinevad ekraanist IPS LCD mis valgustab kogu esipaneeli.

Kahe ekraaniga

Kahe ekraaniga ekraan muudab G8x ThinQ hõbedasemaksKahe ekraaniga ekraan muudab G8X ThinQ hõbedasemaks

Nüüd oluline asi: teine ​​ekraan. seda Kahe ekraaniga see toimib kaitsekattena koos kattega, mis pakub kingituseks kahte täiendavat ekraani. Esimene neist on lisavarustuse esiküljel, 2,1 tolli, et kuvada põhiteavet, näiteks teatist, kuupäeva, kellaaega ja aku taset. Panin tähele, et kuvaekvaliteet pole eriti hea, jättes mõned hägused detailid. Kuid see ei heiduta.

Kaaneekraan on kahtlase kvaliteediga, kuid töötab põhiteabe saamiseksKaaneekraan on kahtlase kvaliteediga, kuid töötab põhiteabe saamiseks

Siseekraani kate on identne põhiekraaniga, sealhulgas formaadis, mille sälk on ülaosas, isegi ilma esikaamerata. Selle jõudlus on samuti väga hea, tuues erksad värvid, intensiivse läike ja sügavalt musta.

Teisene ekraan on nutitelefoniga ĂĽhendatud USB-C pordi kaudu – see on huvitav lahendus, mis annab lĂĽhema reageerimisaja kui siis, kui oleks ĂĽhendatud Bluetoothiga.

Kogege G8X ThinQ teist ekraani

G8x ThinQ teine ​​ekraan on natuke seganeG8X ThinQ teine ​​ekraan on pisut segane

Teoreetiliselt paljutõotav. Praktiliselt segaduses. A LG teil on geniaalne idee tegemiseks Kahe ekraaniga rohkem kui teise ekraani esimese ekraani laiendus. Näiteks on huvitav, kui seljakotti on salvestatud teine ​​ekraan kasutamiseks, kui soovite töötada ja vaadata videoid samal ajal või mängida kasutades Kahe ekraaniga nagu mängupult. Probleem on selles, et te ei saa seda kattena kasutada, kuna see muudab teie telefoni PALJU paksemaks.

Teine punkt, mida tuleb rõhutada, on programmi kohandamine LG kahe ekraaniga töötamiseks. Välja arvatud mõned rakendused, mille omanik on LG ja partnerlus mängude arendajatega, mõlemad ekraanid ei tööta eriti hästi. Jääb mulje, et on olemas kaks eraldi nutitelefoni, millel on sama riist- ja tarkvara, kuid mis ei suhelda üksteisega.

Lisaseadmeks, mida dubleeritakse Dual Screen, lisatakse G8x ThinQ-le teine ​​ekraanLisaseadmeks, mida dubleeritakse kahe ekraaniga, lisatakse G8X ThinQ-le teine ​​ekraan

Kõige populaarsemad rakendused, nt Chrome või YouTube, ei ole see kohandatud mõlemal ekraanil multitegumtöötluseks, st sisu pole võimalik ühest ekraanist teise lohistada, avades video näiteks teisest lahkumata.

Kui mainida, et kahe ekraani vahel sĂĽnkroonimist ei toimu, saate Internetis isegi horisontaalses reĹľiimis surfata, kasutades sisu lugemiseks kogu ekraani pikkust, kuid selles on suur liigend, mis muudab lugemise ĂĽsna kummaliseks.

Ikka seda Kahe ekraaniga see võib olla eriti hea valik eriti mängijatele. Parim ressurss on virtuaalne mängupult. Vorminguid on võimalik muuta, iga mängu jaoks kohandada ja kõige huvitavam on see, et latentsusaeg on drastiliselt vähenenud, kuna ühendus toimub USB-C ja Bluetoothi ​​kaudu, mis tähendab, et teie käskude ja mängusiseste toimingute vahel pole peaaegu viivitust. .

Kahe ekraaniga mänguplaadiks tegemine on üks parimaid funktsioone, kuna latentsusaeg pole liiga kõrgeKahe ekraaniga mänguplaadiks tegemine on üks parimaid funktsioone, kuna latentsusaeg pole liiga kõrge

Kaamera

Teoreetiliselt ĂĽks alandada seoses G8s ThinQ, seda G8X ThinQ Kaasas "ainult" kaks tagumist kaamerat – ja ma ĂĽtlen "ainult", kuna praegu kehtivad esikolmikule helistamise standardid. Põhikaameral on 12MP f / 1,8 avaga, Dual Pixel ja OIS, millele järgneb ultra lai 13MP nurk veidi suurema avaga f / 2.4, mis jäädvustab samas stseenis rohkem objekte. Mõlemad kaamerad toetavad HDR-i.

Klõpsuga näen fotodel suurepärast kvaliteeti, kui põhikaamera on avatud vaatega ja peaaegu täiusliku valgustusega. Järeltöötlus pildi mõõtmiseks ja suurema küllastuse lisamiseks, mis mulle eriti meeldib rohkem kui reaalsus G8s ThinQ.

See on ka ilma telefoobjektiivideta G8X ThinQ teha kuulsat portreerežiimi, kuid tarkvara kaudu. Tulemus polnud üks parimatest, mida katsetasin, pildistatav objekt ei kontuurinud õigesti.