contador gratis Skip to content

Galaxy Buds täiendab Galaxy kogemust heli ja hea interaktiivsusega

Galaxy Buds täiendab Galaxy kogemust heli ja hea interaktiivsusega

Galaxy Buds on saabunud, et asendada edukas IconX Gear ja panustada kergema, kompaktsema ja tugevama disaini peale. Kas nad konkureerivad Apple EarPodsiga? Vaadake meie analĂĽĂĽsi

seda Galaktika pungad ainult uued panused Samsung traadita kõrvaklappide turu jaoks. See pole Lõuna-Korea esimene katse haarata ära turuosa, mille AirPods kasutusele võttis ja sorteeris Apple, sest ta tegi juba kaks põlvkonda Gear IconX, mis võeti hästi vastu. seda Galaktika pungad nad panustavad kompaktsele disainile, kvaliteetsele helile ja täielikule suhtlusele uue Galaxy S10 perekonnaga. seda Showmetech vastu võtma vidin ja nüüd näete täielikku analüüsi.

Galaxy Buds saabus konkureerima otse Apple'i uute AirPodidegaGalaxy Buds saabus konkureerima otse Apple'i uute AirPodidega

Positiivne

 • Ilus ja sisukas disain, selle kergus paistab silma;
 • Kindel ja väike korpus;
 • Bluetooth 5.0 -ĂĽhendus on stabiilne ja katkematu;
 • Patareid koos tagavad optimaalse autonoomia;
 • Ressursid täiendavad kogemusi, näiteks Som Ambiente.

Negatiivsed punktid

 • Mikrofon tekitab metalset ja ebaselget heli;
 • Bixby takistab rohkem kui aitab.

Ilus ja kompaktne

Ăśldiselt Galaktika pungad need on väga ilusad, täiesti valge kujundusega, mis sisaldab kahte kõrvaklappi ja laadimisalust. Need kõrvaklapid on varustatud kummist näpunäidetega, et need paremini sobiksid – mida saab asendada ka pakendis sisalduvate teistega.

Galaktika pungad näevad alguses libedad, kuid kõrvadele asetades on need võluvad ja annavad edasi enesekindlust Kõrvaklapid näevad habras, kuid võluv ja pakuvad kindlust

Esimeses näites paigutamisel Galaktika pungad kõrvas on küll tunne, et see kukub või liigub, kuid see on väga sobiv ja väga stabiilne ning mugav isegi pikkade pideva kasutamise ajal. Pärastlõunal sportlasi ja võistlussõpru käepärast ei ole.

Täiuslik ja mugav pildistamiseksTäiuslik ja mugav istuvus

Kõrvaklappidel on pärlmutter, mis töötab puudutusega. Seal saate muusikat esitada / peatada, lugusid vahele jätta, kõnesid vastu võtta ja kõnesid lõpetada, alustada Bixby, hääleassistent Google ja kuulake ümbritsevat heli, kõike seda saab rakenduses konfigureerida Samsung kantavad.

Puutetundlikud juhtnupud on korras, kuid täpsus on väga oluline. Mõnes muusikat vahetades (mida tuleb kaks korda puudutada) ei mängi ma keskelt paremale ja lõpuks muusika jääb seisma. midagi esimese paari kasutuse korral ebamugavat, kuid kasutajad harjuvad sellega.

Pungal on puutetundlikud juhtnupudTootel on puutetundlikud juhtimisseadmed, mis on tundlikud ja vajavad pisut harjutamist

Laadija korpus on väga kompaktne ja seda saab hoida kõikjal. See on väga vastupidav ja juhtumist väiksem IconX seadmed, ja see taskusse pannes teeb palju erinevust, kuna see ei häiri teid. Sellisel juhul on ka LED, mis näitab sissejäänud aku hulka Galaktika pungad ja tagaküljel asuvat USB-C porti laadimiseks.

Kompaktne on ka väga kergeKompaktne on ka väga kerge

Ăśhenduvus ja aku

seda Galaktika pungad ühendatud Bluetoothi ​​5.0 kaudu ja esialgne ühendus on väga lihtne ja kiire. Muusika teostamise ajal langeb heli lühikese aja jooksul või kvaliteet halveneb, kuid bluetooth, on endiselt probleemiks vahemaa, mida kasutaja peab nutitelefonist vältima, sest iga sein või kaugem kui 3 meetrit on ühenduse teinud mitme takistusega.

Tänu aku korpusele saab Galaxy Budsi akut pikendada kuni 12 tundi Tänu 252mAh akuga korpusele saab Galaxy Budsi akut pikendada kuni 12 tundi

Aku Galaktika pungad tal on hea vastupidavus. seda vidin igas kõrvaklapis on 58mAh aku ja 252mAh korpuses, mis tagab umbes 6 tundi kõrvaklappides ja muud täielikku laadimist sel juhul, andes veel 6 tundi taasesitust. rohkem kui piisavalt, kuni kasutaja leiab laadimisallika.

Algavad ühendused võivad olla USB-C kaudu või traaditaAlgavad ühendused võivad olla USB-C kaudu või traadita

Väärib märkimist, et lisaks tavalisele laadimisele USB-C ühenduse kaudu Galaktika pungad omab traadita laadimist, nii et seda saab laadida otse Galaxy S10 tagantpoolt PowerSharenäiteks või muid tehnoloogiaga ühilduvaid seadmeid.

Akuteave kuvatakse otse rakendusest Samsung kantavadKuid kuvatakse ainult kõrvaklappide kestus, muutes ümbrise LED-ist endast sõltumatuks. Meie testi ajal aku Tulistab osutunud väga vastupidavaks. Täitmiskiirus, isegi kui sellel pole kiire laadimistehnoloogiat, on positiivne üllatus.

Pungade abil saate hommikul sörkima minna, liikuda hilisele liiklusteele ja minna koormaid vedamaPungade abil saate hommikul sörkida, pärastlõunal tavapärase liiklusega silmitsi seista ja koju koormaid vedada

Kõlab hästi, aga võib olla ka parem

Häälkogemus on peakomplekti otsimisel ja üles minnes üks olulisemaid küsimusi Galaktika pungad ära reeda. Neil on suurepärane sageduseluvus, tugev ja sügav bass. Samuti on need heli- ja muusikakvaliteedilt muljetavaldavad ning paljude hästi jaotunud elementidega, muutes siin detailid, mida odavamates kõrvaklappides näha pole.

Salvestab hea helielamuseHea kogemus on hea, kuid standardvõrrand on kohutav

Kõrvaklapid on aga pisut patused keskel ja kõrged, need näevad välja veninud ja vajavad selle sageduse esiletõstmiseks ekvalaiseris otsest reguleerimist.

Suur probleem on just kõrvaklappide tavapärane jaotus rakenduse järgi Samsung kantav. seda Galaktika pungad ei suutnud tervikuna särada eelseadistatud soovitud sageduse suurendamiseks ja soovimatute sageduste vähendamiseks on vaja mõista mobiiltelefoni võrdsustamissüsteemi. Kõige nõudlikuma jaoks on siin vaja kasutada isegi teiste arendajate ekvalaiserit, et paremini reguleerida detaile tundlikumaid kõrvu.

Galaxy pungad on kastis koos kahe täiendava suurusega kaitsva kummiga, mis tagab suurema välisisolatsiooniGalaxy Buds on karbis kahe täiendava suurusega kaitsva kummiga, mis tagab suurema välisisolatsiooni

Kummi suurus mõjutab oluliselt mobiiltelefoni bassi tajumist Galaktika pungad erineva suurusega kummiga kaasas, otsige vaid neid, kes kõrvaklappide jaoks väliskõlarist kõige paremini kõrva isoleerivad, et näidata, milleks nad võimelised on.

Galaktika pungadKustutuskumm on mugav ja karbis on lisa suurus

Üldiselt jäävad muusikasõltlased sellest tuleneva kvaliteediga väga rahule Galaktika pungadisegi kui neil pole kallimate kõrvaklappide heliisolatsiooni, kuid traadita kõrvaklappide puhul on helikvaliteet väga muljetavaldav.

Mikrofon alates Tulistab pettumus. Saadetud ja salvestatud heli on väga halva kvaliteediga, ehkki kõrvaklappidel on tehnoloogia, mis tuvastab ĂĽmbritsevate helide heli ja vähendab seda nii, et teie hääl saaks eristuda – tegelikult muudab see heli metalsemaks ja robotilisemaks ning väline heli, mis peaks kaduma, on endiselt olemas .

Samsungi kantav rakendus ja puutefunktsioonid

Rakendus Samsung kantav kasutamiseks kohustuslik Tulistab, kuna selle kaudu konfigureerime kõiki kõrvaklappide puutetundlikke funktsioone ja jälgime, kui palju akut on jäänud.

Samsung Wearable on ainus viis Galaxy Pungade sidumiseks ja konfigureerimiseksSamsung Wearable on ainus viis Galaxy Pungade sidumiseks ja konfigureerimiseks

Liides on meeldiv ja väga hõlpsasti käsitsetav: varsti on meil juba teave allesjäänud akude kohta Tulistab, ekvalaiser 5-ga eelseadistatud, funktsioon Leia mu kõrvaklapid ning teatiste, helinide ja ruumilise heli konfigureerimise valikud.

ToiteallikasLeia mu kõrvaklapid väga huvitav. Pärast aktiveerimist nuppu Galaktika pungad kiirgavad linnuhelid, mis aitavad kasutajatel oma kõrvaklappe leida, kuid kahjuks on heli toodetud Tulistab väga madal, nii et mürarikkas kohas või padja all pole midagi kaotada.

Galaktika pungadPungadel on väga huvitavad omadused ja teisi pole nii palju

Teade kaudu Tulistab nad on üsna ebamugavad. Saate valida, millistest rakendustest soovite teatisi saada, kuid meie testides valisin Whatsapp ja iga kord, kui sain sõnumi, peatati muusika, mida kuulasin, ja Bixby öelge teatise saanud rakenduse nimi. Mis mind tegelikult häirib, on see, et muusika või esitamine on praegu umbes 3 sekundiks peatatud. Kui hoiatus on midagi sujuvamat või ei pea muusikat peatama, et kasutajat teavitataks, on funktsioon palju huvitavam.

Puudutamise ja hoidmise nupu funktsioonid siiski toimivad Galaktika pungad need on väga huvitavad: kui hoiate kaks sekundit puutetundlikku nuppu all, aktiveerib telefon muu hulgas rakendusi konfigureeritavaid täiendavaid käske, näiteks häälkäskluste aktiveerimine, ümbritsevate helide kuulamine, helitugevuse vähendamine ja suurendamine.

Vanas IconX seadmed helitugevuse reguleerimine on nagu tavaline liigutus sõrme üles ja alla libistades ja ma loodan, et see säilib, sest isegi kui helitugevuse juhtimist saab puutevaliku abil konfigureerida, avab kasutaja ühele meist kaks käsku Tulistab.

Kättesaadavate lisakäskluste põhjal oli see, mis köitis mind kõige rohkem ja mida ma kasutasin Ruumiline heli. Puutetundlikku nuppu all hoides saate kuulda teie ümber toimuvat ilma, et peaksite kõrvaklappe ära võtma.

Galaxy Buds on Lõuna-Korea ettevõtte suur panus, mis panustab helikvaliteedile ja heale disainileGalaxy Buds on Lõuna-Korea ettevõtte suur panus, mis panustab helikvaliteedile ja heale disainile

see funktsioon on väga mugav ja isegi siis, kui heli on jäädvustatud poolmetallina ja ei haara mõnikord keskkonnast pärit helisid, mida soovite selgemalt kuulda, midagi Tulistab Ma ei saa seda iga päev kasutada. Pidage seda meeles Ruumiline heli saab konfigureerida rakenduse poolt alati aktiivseks, kohandades selle ümber helitugevust ja heli selgust, nii et kasutajad saavad jätkata oma muusika ja ümbritseva heli kuulamist samal ajal, mis pole soovitatav, kuna see mõjutab esitatava muusika kvaliteeti.

Valmis

seda Galaktika pungad need on hea valik neile, kes soovivad, et traadita kõrvaklapid oleksid iga päev nende lojaalsed partnerid. Hea heli, atraktiivsete funktsioonide ja suurepäraste trummide korral ei tunne omanik end rahulolematuna. Algselt Galaktika pungad kingituseks neile, kes müüvad Galaxy S10 ja Galaxy S10e nutitelefone eelmüügist, kuid neid saab juba jaemüügist hinnaga umbes 1000 USD.

Galaktika pungadGalaxy Buds on hea telefon, mis oleks parem, kui sellega oleks kaasas ettevõtte tipptasemel karp

Kingitusena paistavad nad silma selle poolest, et pakuvad paremat elamust kui kõrvaklapid, mis on kaasas mobiiltelefoni ümbrisega, kuid eraldi lisavarustusena, Galaktika pungad nad on kallimad kui nad suudavad pakkuda. Neile, kes otsivad kvaliteetsemat helielamust, mõnda kõrvaklappi ja palju muud kõrvaklapid Odavamad pakuvad selles osas palju paremaid kogemusi.

Galaxy Pungade tehnilised kirjeldused

Mall Galaktika pungad
Protsessor BCM43014
OS RTOS
Ühenduvus Bluetoothi ​​profiil 5.0: A2DP, AVRCP, HFPCodec: skaleeritav (Samsung), AAC, SBC
Aku Eelarv: 58mAh Juhtum: 252mAh
Andur Lähedus, kiirendusmõõtur, ambientetoque
Mõõtmed ja kaal Pungad: 17,5 x 22,5 x 19,2 mm 5,6 g ümbris: 70 x 38,8 x 26,5 mm 39,6 g
Värv Must, valge, kollane
Hind R9999.00 dollarit
Samsung Galaxy pungad
 • Ehitus – 10/9
 • Kujundus – 10/9
 • Ăśhenduvus – 8/10
 • Heli – 7,5 / 10
 • Akud – 7/10
 • Mikrofon – 5/10
 • Lõbus ja funktsioonid – 8,5 / 10

7,7 / 10

Samsung Galaxy pungad

Samsung Galaxy Buds on ettevõtte panus konkureerida Apple'i EarPodsiga. Konstruktsioon on väga hea ja disain sobib kõrvadele. Hääl on ka pädev, isegi kui see vajub keskel ja kõrgel sagedusel. Pettumust valmistav mikrofon, millel on robotheli ja halb kvaliteet. Üldiselt on Buds hea traadita peakomplekt, kuid hinna osas on turul paremaid valikuid.

Pro

 • Ilus ja sisukas disain, selle kergus paistab silma;
 • Kindel ja väike korpus;
 • Bluetooth 5.0 -ĂĽhendus on stabiilne ja katkematu;
 • Patareid koos tagavad hea autonoomia;
 • Ressursid täiendavad kogemusi, näiteks Som Ambiente.

Miinused

 • Mikrofonid tekitavad metalli- ja robotheli;
 • Keskmine ja kõrge ei ole täpselt määratletud.