Galaxy Fold Special Edition peab olema odavaim volditud nutitelefon maailmas

Uus Samsung Galaxy Fold eriväljaanne jõuab juulis koos originaalse Galaxy Fold ekraaniga ja Galaxy S20 protsessoriga

Eelmisel teisipäeval (12) Max Weinbach, tuntud lekkija, kes paljastas Internetis mitmeid uusi funktsioone nutitelefon enne ametlikku turuletoomist ilmusid esimesed kuulujutud selle kohta, mida võiksime oodata tema kutsutud seadmest Galaxy Fold Lite – Odavam versioon kui esimene kokkuklapitav nutitelefon andma Samsung.

Weinbach tehke selgeks, et tema avaldatud teavet ei lekitatud (s.t teavet, mida ettevõte on kinnitanud, kuid mida ta pole veel avalikult avaldanud), vaid kuulujutte, et ta saab selle allikast kinnitada Samsung, ja tõenäoliselt muutuvad paljud asjad kuni ametliku avalikustamiseni.

Galaxy Foldi eriväljaanne on kõige tõenäolisem nimi

Kuid enne kui räägime Maxi kuulujuttudest, on kolmapäeval (13) üks säuts Ross Young, PT asutaja ja tegevjuht DSCC (Display Supply Chain Consultant) teatas, et selle seadme ametlik nimi, mille olemasolu Weinbach avalikustas, oli Galaxy Crease eriväljaanne.

Vastavalt Noor, sellel seadmel on sama disain Volditud galaktika, ja ole pingutus Samsung oma esimese aktsia lõpetamiseks kokkuklapitav nutitelefon enne käivitamist Fold Galaxy 2.

PT tegevjuhina DSCC (konsultatsioonifirma, mis tegeleb elektrooniliste ekraanide tootmisega tegelevate ettevõtete ühendamisega ettevõtetega, kes vajavad neid ekraane oma toodetes), Noor omab palju eriteadmisi nutitelefon mida arendavad kõige erinevamad kaubamärgid, ja sel põhjusel on selle avalikustatud teave alati tõepärane.

Maailma odavaim kokkupandav nutitelefon

Pärit kuulujuttude kohaselt Weinbach, O Galaxy Crease eriväljaanne kasutage segu osadest Volditud galaktika (ilmunud 2019. aastal) ja uuemad seadmed kui Samsung.

Seade väljaspool asuvat maja peab olema valmistatud alumiiniumi ja klaasi segust, samas kui sisemuses kasutatakse elastset OLED-ekraani (sama mis Volditud galaktika), mitte uus UTG-ekraanitehnoloogia Samsung Kasutatakse Galaxy Z klapp.

Teine punkt on Galaxy Crease eriväljaanne Puuduseks on see, et salvestusmaht on ainult 256 GB (pool 512 GB-st on praegu aadressil Volditud galaktika) ja 5G-võrkude toe puudumine, millest on saanud tavapärane seade, mis jääb samasse hinnaklassi.

Sellest hoolimata Galaxy Crease eriväljaanne kasuta protsessorit Snapdragon 865 andma Qualcomm, mis on praegu ettevõtetest kõige võimsam ja mida võib leida ka liiniseadmetest Galaxy S20. See tähendab, et võimsuse töötlemisel saavad uued seadmed alates Samsung parem kui Volditud galaktika originaalne.

Mis puutub hindadesse, Weinbach öeldakse, et seade peab turule jõudma väärtusega 1099 dollarit (võrdne R $ 6 510 praegune tsitaat), mis sellest saab nutitelefon maailma odavaima kokkupandava ekraaniga. Seda hinda kinnitas ka Ross Young, mis tähendab, et see on väga tõenäoline lõplik hind, mida harjutanud on Samsung peaaegu pool sellest 1980 dollarit laetud Volditud galaktika käivitamisel, mis saabus Brasiiliasse kell R 12 999 dollarit.

Volditud galaktikaGalaxy Foldi eriväljaanne kasutab sama kujundust ja sama ekraani nagu Galaxy Fold, kuid sellel on keerukam protsessor (Pilt: Samsung)

Kättesaadavuse osas Weinbach öelge seda Galaxy Crease eriväljaanne maailmale saadaval peegel must (must) ja peegel lilla (lilla). Noor kinnitage, et seade käivitatakse kogu maailmas, kuid näitasite ka, et kuna tegemist on eriväljaandega, siis Samsung pakub müüki vaid umbes 55 tuhat ühikut, mis võib pärast ametliku teadaande lõppemist kiirelt lõppeda.

Mis puudutab eeldatavat turuletoomist, Noor Uskuge, et see juhtub selle aasta juulis – ĂĽks kuu enne kavandatud käivitamist Fold Galaxy 2. Praegu räägitakse kogu sellest teabest endiselt, kuid kui see on tõsi, võib seda kinnitada Samsung juba lähinädalatel.

Allikas: Max Twitterbach ja Ross Youngi Twitteri profiil