Galaxy M31 esitletakse 25. veebruaril 6000 mAh aku ja 64MP kaameraga

Galaxy M31 esitletakse 25. veebruaril 6000 mAh aku ja 64MP kaameraga

Eelmise aasta veebruaris tutvustas Samsung Galaxy M30 ning mõni kuu hiljem, täpsemalt septembris, muutis M30 ametlikuks. Teave näitab, et ettevõte kavatseb turule tuua järgmise mudeli, mis jõuab turule kui M31.

Lisaks hiljuti Bluetooth SIG-i poolt sertifitseeritud seadmele on see Geekbenchi andmebaasist leitud. Nüüd on Samsung India ametlik veebisait avalikustanud oma uue vahendaja turuletoomise kuupäeva: 25. veebruar.

Huvitaval kombel tegi ettevõte ka mõned selged tehnilised kirjeldused, lisaks avaldas ametliku renderduse, kus on näidatud kogu seadme kujundus. Galaxy M31-l on neli tagakaamerat, peamine neist on 64MP. Turvafunktsioonina on olemas sõrmejäljelugeja, mille keskel on tagakülg.

SAMOLED ekraanil kuvatakse Full HD + eraldusvõime ja tilgakujulised sooned, kuid suurus pole veel teada. Pakkudes igapäevases kasutuses optimaalset autonoomiat, paneb Samsung sisse 6000 mAh aku, kuid kiire laadimise tehnoloogiat ei mainita.

Varasemate lekete kohaselt on Galaxy M31 varustatud Exynos 9611 või Snapdragon 665 protsessori ja 6 GB muutmäluga. Lisaks 64MP sensorile on oodata 12MP lainurka ja 5MP sügavust. Kahjuks pole meil veel andmeid viimase objektiivi eraldusvõime ja funktsioonide kohta.

Lõppude lõpuks, kuni stardisündmuse saabumiseni 25. kuupäevale, võib see ja muu teave, näiteks sisemälu hind ja summa, lekkida. Nii et me võime ainult oodata.

Via kaudu

Soovitame lugeda: