Galaxy Note10 + aku on testitud iPhone XS Maxi jaoks

Samsung tõi turule oma uue tipptasemel nutitelefoni Note10 Galaxy ja 10+eelmise kuu alguses; sellest ajast lipulaev Lõuna-Korea hiiglastest, keda testiti mitmel katsel, sealhulgas ĂĽks takistus ja ĂĽks kiirus – loomulikult võrreldi neid alati loomulikult iPhone XS Max.

Seekord töötajad Telefonibuff puudutab iPhone’i kasutajate haavu, võrreldes Galaxy Note10 + akut Apple’i 6,5-tollise nutitelefoniga (millel on kĂĽll paremad puudused kui teistel iPhone’idel). Noh … Galaxy Note 10+ võidab käepäraselt, jättes iPhone XS Maxi laevu vaatama.

IPhone XS Maxil on 3174mAh aku, Galaxy Note10 + aga 4300mAh. Nii palju sööda mahtu, stringid Samsungilt on AMOLED-ekraan 6,8 tolli, eraldusvõime 3040 Ă— 1440 pikslit, samas kui iPhone’il on 6,5-tolline OLED-ekraan eraldusvõimega 2688 Ă— 1242 pikslit.

IPhone XS Maxi ja Galaxy Note10 + spetsifikatsioonid

Võrdlus algab mõne põhiülesande, näiteks kõnede, sõnumite ja e-kirjade simuleerimisega. Kõik testid kestsid tund ja kõigi Galaxy Note10 + seadmete puhul oli nende aku järelejäänud protsent suurem kui iPhone XS Maxil.

Seda erinevust aku järelejäänud mahtude vahel suurendati kahe seadme vahel veelgi veebibrausimisega seotud testides, sealhulgas Instagrami kasutamisel, kus Galaxy Note10 + lõpetas testimise 10% suurema mahutavusega kui iPhone.

Ärge isegi sisenege valmis IPhone suutis konkurentidest võita, ärgates pärast 16 tundi 42% aku kasutusaega, samas kui Note10 + aku oli 50%.

Testi viimane osa sisaldab Voogesitus video YouTube’is, tund aega mängimist, Google Mapsi sirvimist ja Spotifys muusika mängimist, kus iPhone sureb teise Spotify lukustuse avamiseks. Note10 + ei suutnud mitte ainult võita tund aega muusikat, vaid töötas ka kolm minutit Snapchati intensiivselt.

Näeme, kas järgmise põlvkonna iPhone’id sobivad tulevastes testides Galaxy Note10 + -ga – kui Apple otsustab meid ĂĽllatada millegi pommitusega – on mõningaid viiteid sellele, et järgmise mudeli aku on praegusest parem, kuid Apple’i puhul…

Kanadas iPhone’i kaudu