Galaxy Note10 + võitis kiiruskatsel iPhone 11 Pro Maxi

Umbes kuu aega tagasi tõime omavahel kiiruslahingu Galaxy Note10 +, Samsungilt ja iPhone XS Max, kus Lõuna-Korea aparaat osutus võidukaks. Sel ajal mõtlesin, millised oleksid testitulemused paar nädalat hiljem, kui ilmus järgmine iPhone.

Noh, siin me oleme, ilusas tulevikus! Ja arvake ära: Samsungi seadmed võidavad jätkuvalt, seekord alates iPhone 11 Pro Max.

Test Telefonibuff, mis järgib sama metoodikat nagu tavaliselt (robotiga, mis juhib a pliiats suurema täpsuse saavutamiseks), mille juhib iPhone suurema osa protsessist. Apple’i seadmed lõpetasid esimese “spinni” juhtpositsioonil, avades vooluringi rakendused kiiremini kui Galaxy; alles teisel ringil, kus testiti iga seadme võimet rakendusi avada, edestasid Samsungi seadmed (12 GB RAM-iga, st 3x rohkem kui Apple’i seadmed) uue iPhone’i tulemusi.

Lõpptulemus on väga lähedal: Note10 + lõpetab ainult kogu seeria kuus sekundit enne iPhone 11 Pro Maxi nimelt, me kordame seda alati: olenemata sellest, millise seadme valite, leiate kindlasti suurepäraseid elamusi ja suurepäraseid kiirusi igas ökosüsteemis.

Kuid see on ainus kord, kui Samsung on Apple’i sellisel testimisel peksnud, arvestades kahte hiljuti turule tulnud seadet. Kollane märk Apple’is või jälgite mängu?

9to5Mac kaudu