Galaxy Odyssey: Samsung võib turule tuua mänguritelefoni

Seade peab võitlema Asus ROG telefonidega ja see peaks olema inspireeritud ka tootja mängumärkmike tootevalikust

Pärast kõiki positiivseid ülevaateid ROG telefon, nutitelefon Asus mängule pühendatud, viitavad kuulujutud sellele Samsung Samuti olen huvitatud mänguritelefoni tootmisest.

Kuigi meil pole mudeli kohta pilte ega teavet, on avaldus pärit usaldusväärsest allikast, sest lekke eest vastutav isik, Twitteri kasutaja @ MMDDJ, paljastada muud teavet ettevõtte kohta varem. Sel aastal lekitas salapärane MMDDJ ka brändi prototüübi, mis tuli augustis kinnitada kui Galaxy Note 9.

Galaxy Odyssey: kuulujutud viitavad Samsungi mängijate nutitelefonideleSel nädalal lekitas Twitteri kasutaja @MDDJ ka pilte Galaxy Note 9-st

Kuigi nutitelefonide mängude turg on endiselt nišš, kui vaatame mobiilplatvormide uusimaid väljaandeid, näiteks PUGB ja Fortnite, kes peagi saabus Android, on võimalik spekuleerida, et mobiilsetest hasartmängudest saab tootjatele peagi kullakaev – nii mängude kui ka nutitelefonide jaoks.

Sellest hoolimata on mõistlik arvata, et Samsung investeerib mänguseadmetesse. Lõppude lõpuks panustavad korealased ennustusena kumeratele ekraanidele, lõpmatusekraanidele ja phabletideriti.

Mida oodata tulevastelt väljaannetelt?

Galaxy Odyssey: kuulujutud viitavad Samsungi mängijate nutitelefonideleSarnaselt ROG telefoniga peavad ka Samsungi seadmed olema varustatud ekraanil ääristega, mis aitavad sõrme toetada

Kuigi meil pole seadmete toe kohta muud teavet kui säutsuma mainitud, on võimalik seda spekuleerida Galaxy Gamersvõi Galaktika Odüsseia (miks mitte?), jagage mõnda funktsiooni, mida on juba nähtud mudelitel nagu Asus ROG Phone ja Razer Phone, mida nimetatakse ka „mängutelefonideks“.

Näiteks peaks ekraani värskendussagedus olema tavalisest ekraanist kiirem, midagi lähedast 120Hz. Teiselt poolt hoiab see ära ka kuvamise AMOLED kasutatakse nutitelefonides, kuna see tehnoloogia ei toeta ekraani veel nii kiiresti

Galaxy Odyssey: Samsung võib turule tuua mänguritelefoniROG telefonil on ka silmatorkav ekraan, mille tagaosas on avatud jahutusradiaator ja läikiv logo

Lõpuks, IPS-ekraani ja võib-olla helde akuga peaks see olema Galaktika Odüsseia Teil on vaja ka agressiivset disaini, mis peaks sarnaselt ROG-telefonis valmistatud Asusele omama välimust, mis on väga sarnane Samsungi mängumärkmike sarjaga.

Kui see ilmub hiljem sel aastal, saabuvad ka Galaxy Gamer või Galaxy Odyssey valmis võitlema Asuse seadmetega, sest kuigi sellest teatati juunis, kl. Computex 2018ROG telefon jõuab poodidesse alles septembri keskel.

Neile, kes seda ei mäleta, on Taiwani kaubamärgi seadmel 8 GB RAM-i, võimalus kuni 512 GB salvestusruumiga ja võimas Snapdragon 845 Kapoti all.