contador gratis Saltar al contenido

Galaxy S11e esimesel renderdamisel on näha kaardus ekraan ja kolmekordne L-kaamera

Galaxy S11e esimesel renderdamisel on näha kaardus ekraan ja kolmekordne L-kaamera

Järgmise Samsungi nutitelefoni ökonoomne mudel Galaxy S11e sai oma esimese pildi, mis seni teavet kogub. Väärib märkimist, et see on mitteametlik renderdamine, kuid see annab hea ettekujutuse sellest, mida me selle loomisel oodata võime. Galaxy S11 3D renderduse järgi on võimalik märkida, et see ökonoomne versioon sarnaneb tavamudeliga rohkem kui Galaxy S10 lihtsam mudel.

Üks peamisi muudatusi, mida S11 rea puhul nägime, on eesmises kaameras, mille keskmes on nüüd tavaversioon ja ka ökonoomne versioon. Ehkki Galaxy S10e on varustatud lameekraaniga, on seekord S11e-l kõver ekraan, kuid selle suuruse osas spekuleeritakse siiski palju. Kuulujuttude järgi jääb see vahemikku 6,2–6,3 tolli. Ekraani värskendussagedus võib sarnaselt S11-le olla ka 120 Hz, ehkki on midagi, mis mõjutab mobiiltelefoni akut ja muid funktsioone.

Kujunduse osas ei näe me standardset kõrvaklappide pistikut, mis näitab, et ettevõte on otsustanud ühenduse jätta liinile. Kaamera järgib ka vormingut, mis sarnaneb Galaxy S11 renderduses nähtuga, need peavad olema seadistatud L-ga, mis ei tee nii paljudele Samsungi nutitelefonide fännidele rõõmu, kuid tundub, et on tulnud selleks, et jääda. Lisaks näib, et 108-megapikslist kaamerat oodatakse isegi Galaxy S11e-le, jääb üle vaadata, kas see ka realiseerub.

Samsung Galaxy A71-l on nelikkaamera ja ekraanil selfie auk, näitavad kuulujutud

Protsessorina on oodata Exynos 990 / Snapdragon 865 varianti ja 5G-ga isegi S11e varianti. Aku maht peab olema vähemalt 3900 mAh. Samsung ei kommenteerinud ühtegi kuulujuttu, kuid järgis nutitelefonide tööstuses lekkimist, mis kõik näitasid, et seade tuuakse turule 2020. aasta veebruaris ja sellel on 5G trendi järgimiseks mitu varianti.

Via: WCCFTech, Sam Mobile. [TagsToTranslate] vidin