contador gratis Saltar al contenido

Galaxy S20 Ultra esitleb piirangutega superkaamerat – Link

Galaxy S20 Ultra esitleb piirangutega superkaamerat - Link

Galaxy S20 Ultra (vasakul) on suure optilise suurendusega

Alates Galaxy S7 turuletoomisest 2016. aastal on Samsung teinud järgmisel aastal tipptasemel mudelites väikseid parandusi. See kestis kuni 2018. aasta Galaxy S10-ni. Kuid Galaxy S20 Ultraga, mis jõuab aprillis poodi soovitusliku hinnaga 8500 R $, on teine ​​lugu. Uue Lõuna-Korea liini kõige kallim mudel tõi ekraanide ja kaamerate osas suuri edusamme.

Kujundus ja spetsifikatsioonid

6,9-tollise ekraaniga Galaxy S20 Ultra suur nutitelefon. See kaalub 222 grammi ja on peaaegu 17 sentimeetrit pikk ning mahub vaevu teksade taskusse. Hinnatud konfiguratsioon tuli lisaks kaheksatuumalisele protsessorile Samsung Exynos 990 ja 12 GB RAM-i, lisaks 128 GB sisemälu, mida saab mälukaardiga laiendada.

RAM-mälu on nii helde mõtlemisega, et Moto G8 Poweril on 4 GB, nii et Android 10 opsüsteem koos Samsungi One UI 2 liidesega võimaldab sageli kasutatavad rakendused avatuna jätta, ilma et peaksite telefonist kiiremini lahkumiseks aeg-ajalt kõike sulgema. Ühel S20 Ultra versioonil on 16 GB muutmälu ja 512 GB sisemist salvestusruumi.

Kujundus erineb mõneti uusimatest standarditest Galaxy S, mille ekraan on peaaegu ääristeta (ja ilma ümarate servadeta, nagu tavaline) ning musta või halli tagakülje lihtsama viimistlusega. Nüüd on kaamera kupli kujul. Karbis on kolm kaamerat ja andurit, mis on jaotatud kaitseümbrisega peidetavates muhkudes. Esikaamera on integreeritud ekraaniga, mille keskel on O. Peab märkima, et kõrvaklappide pistikut (standardne 3,5 mm) Galaxy S20 Ultra (ega ka teistes 2020. aasta rea ​​mudeli mudelites) pole ja tootekarbis on tavaline USB-C kõrvaklappide kaabel.

Ekraan ise on Galaktikas suuri muutusi toonud. See kasutab sama dünaamilist AMOLED-ekraani, maksimaalse eraldusvõimega 1440 x 3200, kuid see on Samsungi esimene seade, mille maksimaalne sagedus on 120Hz. See tähendab, et ekraanide üleminekud rakenduste vahel on palju sujuvamad, mängusisene jõudlus, mis nõuab pidevalt liikuvaid pilte, on paranenud ja üldine kogemus seadme kasutamisel on meeldivam. 120Hz ekraani kasutamise miinuseks on suurem aku tarbimine, kuid see pole Galaxy S20 Ultra jaoks probleem.

Aku mahutavus on 5000 mAH, midagi Galaxy S. vahepealsest on terveks päevaks kasutamiseks piisav, arvestades, et suur ekraan tarbib rohkem energiat. Mõned funktsioonid, näiteks 108-megapikslised fotod ja 8K-eraldusvõimega videote loomise võimalus, vajavad ka nutitelefoni akusid rohkem. Meie hinnatud mudel jõudis 12-tunnise kasutustasemeni, mille koormus oli 31%, mis on üsna mõistlik. See seade on varustatud karbis oleva 25W kiirlaadijaga, kuid Samsung lubab teil kasutada valikulist 45W laadijat, mis tõotab tulla kiirem.

Kaamera

Samsung ütles, et kaamera on nutitelefonide vahetamise üks peamisi põhjuseid ning S20 Ultra konfiguratsioon on brändi jaoks midagi uut, kuid mitte mobiilimaailmas. Galaxy S20 liinil on praktiliselt sama riistvarakonfiguratsioon, muutes kaamera kõige keerukama mudeli S20 Ultra jaoks. Galaxy S20 ja S20 + funktsioonidel on 64-megapiksline kaamera ja S20 Ultra – 108-megapiksline kaamera – kõik need, millele on viidatud Space Zoomi kaubamärgi all ".

Mis on kosmosuum? Praktikas sama, mida Huawei tegi eelmisel aastal P30 liiniga, suure optilise suumiga (5x), mis kasutab prisma telefoni tagaküljel ja hübriidsuumi (kuni 50x) tänu mõnele kaamerapüüdlusele. S20 Ultra võib ulatuda kuni 100x lähenemiseni, mis on teoreetiliselt üsna muljetavaldav – praktika on teine.

S20 Ultra tagaosa – domineeriva osa – hõivavad lisaks LED-välgule ja sügavussensorile ka põhikaamera (108 megapikslit), lainurk (12 megapikslit) ja suum / periskoop (48 megapikslit). Ja suum on sellel seadmel suur erinevus, kuid see nõuab tarbijatelt pisut koolitust ja kohandamist.

Vaikimisi pole kaameral aktiveeritud 108-megapikslist režiimi. Standard hoiab sisse lülitatud 12 megapikslit ja olenevalt stseenist soovitab kaamera tehisintellekti süsteem lülituda 108 megapikslile, et jäädvustada rohkem stseeni üksikasju suurepärase tulemuse ja genereeritud suurte failide abil.

Protsessis on siiski puudusi. Automaatne teravustamine, eriti väga lähedastele piltidele, kipub ebaõnnestuda. midagi, mis tuleb lahendada mõne tulevase värskendusega. Öösel on etendus väga hea, kuid kaamera võtab fotode tegemiseks kaua aega – näiteks baaris peol on täiuslike fotode tegemiseks keeruline seitse sekundit inimesi vaikida (nagu päriselus). Välklambi aktiveerimine osutub väga heaks alternatiiviks, millel on fotodel suurepärane valgustus. üldiselt võivad kaamerad pakkuda suurepäraseid tulemusi, kuid fotograafidel pole alati kannatust sellist täiuslikkust oodata.

100x hübriidsuum, nagu Huawei P30 Pro 50x, osutub lootustandvamaks kui tegelikkus: peakaamera näitab avamisel võimalust vahetada lainurkobjektiivi, põhiobjektiivi ja 5X optilise suumi vahel.

Suumi puudutamisel kuvatakse rohkem valikuid (0,5, 1, 2, 4, 10, 30 ja 100x). Üle 5x muutub suum optilise ja digitaalse vaheliseks hübriidiks (periskoobi anduri segamine ja töötlemine tarkvara kaudu) ning toob häid tulemusi – sõltuvalt valgustusest, muidugi kuni 30x, mis on nutitelefoni kaamerate jaoks üllatav fakt. Peale selle kaotab pilt kvaliteeti ja ekraanil kuvatavas kauges stseenis on keeruline leida ennast, mis tõestab, et inimeste turustamiseks on vaja kasutada veel ühte numbrit. Ekraani nurgas asuv juhend aitab teil leida tee, kui mängite naabruses asuvate hoonete rõdude vaatamisel spiooni.

Muude uute kaamerafunktsioonide hulgas lülitub prožektor uuele üksikule võtterežiimile, mis kasutab kõiki kaameraid samaaegselt teatud stseenide videote ja fotode tegemiseks – palju õnne teile. Seejärel valib fotograaf säästmiseks olulised hetked, andes suurema valiku.

Lõpuks on suur hulk Samsung Galaxy S20 Ultra võimalusi salvestada videoid 8K eraldusvõimega. Siin toodab kaamera suuri faile (jäädvustatud kiirusega umbes 1 megabaid sekundis) ja seda on mobiiltelefoni ekraanil ilus vaadata, kuid mujal vaadata keeruline – välja arvatud 8K teleritel sellistelt brändidelt nagu Samsung ise. D, et maksimaalne eraldusvõime YouTube'i üles laadida.

Tutvuge Samsungi väljakuulutatud uue mobiiltelefoniga Galaxy S20

Uus mudel

Teisipäeval esitles Samsung kolme uut mobiilseadet: Galaxy S20, Galaxy S20 + ja Galaxy S20 Ultra. Tutvustame selles galeriis Galaxy S20 põhifunktsioone.

Värv

Galaxy S20 rea uutel mudelitel on kolm värvi: tumehall, sinine ja roosa.

Hind

See telefon siseneb turule kolmes erinevas mudelis: S20, S20 + ja S20 Ultra, mis maksavad vastavalt 1000 USD, 1200 USD ja 1400 USD. Samsung teatas isegi Galaxy S10 liinil hinna alandamisest.

Üritusel kuulutati eelmüük välja 14. veebruaril Ameerika Ühendriikides. Brasiilias pole ikka veel seatud kuupäeva.

Ekraani osas on S20 6,2 tolli, S20 + aga 6,7 ​​tolli. Ultral on Samsungi nutitelefonide ajaloo suurim ekraan – 6,9 tolli. Kõik ekraanid on AMOLED ja toetavad 120 Hz ekraani.

Galaxy S20-l on tagumine kolm kaamerat, millel on 64 MP põhiobjektiiv. S20 + S20 Ultral on neljakordne tagumine kaamera, Ultra versioon on varustatud 108MP põhiobjektiiviga. Uus Galaxy S20 on Samsungist esimene, kes salvestas videot 8K-s, suumiga, mis võib S20 Ultra puhul ulatuda kuni 100x ja teistel 30x.

Aku

Samsungi sõnul kannab seade aku, mille maht on 10% suurem kui tema eelkäija Galaxy S10 akudel: S20, S20 + ja S20 Ultra, igaühel neist on 4000 mAh, 4500 mAh ja 5000 mAh. Kogu liin on varustatud kiire 25 W laadijaga – S20 Ultral on ka 45 W võimsusega ülikiire laadimisvõimalus

Jõudluse osas on Samsungi väljalaskes Snapdragon 865. Protsessoril on seadmel 12 GB mälu ja S20 Ultral 16 GB valik. S20 on saadaval 128 GB salvestusruumiga, S20 + ja S20 Ultra puhul aga 128 GB, 256 GB ja 512 GB.

5G

Galaxy S20 on Samsungist esimene, mis toetab 5G. Kõik seadmed ühilduvad tehnoloogiaga.