Galaxy S20 Ultra on fotodel pimestav, kuid tal on veel palju tööd teha

Nutitelefonide sari Galaxy S20, mida SAPO TEK on proovinud, on üks Samsungi uutest kroonijuveelidest. Esitati viimasel Unpacked üritusel koos tootja teise kokkuklapitava nutitelefoniga Galaxy Z Flip. See on seekord üks kõige hullemaid saladusi lekete tõttu, mis ilmnesid juba enne ametlikku avalikustamist.

Kuid kas uut S20 on lihtsam parandada kui Z Flipit? Millised saladused on kapoti all peidus? Nendele ja muudele küsimustele vastamiseks otsustasid iFixiti eksperdid tööle asuda, tööriistad kokku panna ja valmistuda Galaxy S20 Ultra lahti võtma.

Üks silmapaistvamaid aspekte on tagumine ülend, kus asuvad neli kaamerat, edestades hõlpsalt iPhone 11 Pro Maxi ja Galaxy Note10 + 5G. Et teada saada, mis nutitelefoni andurite konfiguratsioonis tegelikult juhtus, hakkasid tehnikud tagakülge eemaldama, mis osutus suure vastupidava liimi hulga tõttu keerulisemaks, kui nad arvasid.

Fotograafiaoskuste osas on Galaxy S20 Ultra valikus kõige arenenum – sellel on neli tagumist kaamerat, 12 MP ülilaia, 108 MP lainurk, 48 MP teleobjektiiv ja 3D sügavusega kaamera.

Andurid võtavad nutitelefoni sisemuses palju ruumi ja koos 5000 mAh akuga jätavad ruumi ainult väga tihedale komponentide konfiguratsioonile, mis ei ole isetehtud entusiastidele tingimata hea uudis.

Lisaks aku “kangekaelsemale” liimile leidsid spetsialistid ekraani äärmiselt sileda ja raskesti eemaldatava. Tegelikult on selle eemaldamiseks vaja nutitelefon peaaegu täielikult lahti võtta.

Lühidalt öeldes, kuigi Samsung näitab ambitsiooni uute nutitelefonide uuendamisel, nõrgenevad parandused sageli tagaplaanile. Sarnaselt Z Flipiga on ka Galaxy S20 Ultra näitajad madalad, seistes kolmel punktil kümnest.

Samsung Galaxy S20 Ultra parandas tulemust

krediit: iFixit

„Data-title =” Samsungi Galaxy S20 Ultra fikseeritud skoor – Galaxy S20 Ultra on fotodel pimestav, kuid vajab veel palju parandamist – SAPO Tech> Samsung Galaxy S20 Ultra parandas tulemust krediit: iFixit

Sel kuul tähistame SAPO TeK 20 aastat. Lisateavet leiate aadressilt https://tek.sapo.pt/tag/SAPOTEK20anos