Galaxy S4 LTE (GT-i9505) võidab ROM-i Android 4.4 KitKat Google Editioniga

Kuna Galaxy S4 Google Play Editioni (GT-I9505G) ja rahvusvahelise Galaxy S4 LTE (GT-I9505) mudelitel on sama riistvara, kasutasid Jamali arendajad seda võimalust ja avaldasid esimese ROM-i versiooni XDA-Developers foorumis. värskendus 4.4 põhineb Google Edition (GE) S4 mudelituumal. Ja seda saab installida Galaxy S4 traditsioonilisele versioonile.

Koostatud vabastamisega Samsung tuumast Galaxy S4 (GT-I9505G) Google Play väljaanne avatud lähtekoodiga väljaandekeskuses võidusõit esimese ROM-i arendamiseks Android 4.4 KitKat.

Eeskujuks Galaxy S4 Google Play väljaanne (GT-I9505G) ja Galaxy S4 LTE International (GT-I9505) jagage täpselt sama riistvara, arendajad Jamal kasutage seda võimalust ja juba foorumis avaldatud XDA arendaja esimene versioon ROM koos värskendus 4.4 põhineb tuuma mudelil S4 Google’i väljaanne (GE). Ja seda saab installida traditsioonilises versioonis Galaxy s4.

Arendaja sõnul on see täiesti töökorras (jah!). Isegi kui vea leiame, anname sellest teile teada siin postituses. Oma seadmesse installimiseks pöörake tähelepanu järgmistele punktidele:

Enne selle ROM-i installimist veenduge, et olete seda tüüpi protseduuridega tuttav (Vilkuv ROM läbi Taasterežiim). Me mäletame seda Showmetech Mõlemad ei vastuta ka selle õpetuse kasutamisel seadmele tekitatud kahjustuste eest. Samuti soovitame turvalisuse huvides oma failid varundada.

Veenduge, et teil on taastumine sobib. Meie testides kasutasime ClockWorkMod Recovery v6.0.4.4. Siit õpetage, kuidas seda installida.

  1. Laadige alla selle artikli lõpus näidatud ROM-fail;
  2. Salvestage nutitelefoni MicroSD-kaardile;
  3. Taaskäivitage nutitelefon taasterežiimis (taasterežiim);
  4. Valige suvandid Wipe Data / Factory Reset ja Wipe Cache;
  5. Installige ROM, kasutades valikut “Install ZIP from SD Card”;
  6. Taaskäivitage seade ja olete valmis!

Tegema lae alla andma Android 4.4 KitKati ROM jaoks Galaxy S4 LTE (GT-i9505), klõpsake siin (uus versioon sellel lingil).

Allikas: XDA Developers.