Galaxy S5 täielik juhend: telefonid tulevad homme müüki!

See ei tohiks kellelegi üllatusena olla, et Galaxy S5 saabub Brasiiliasse 24 tunni hilinemisega, eks? Nii Samsung kui ka riigi mobiilsideoperaatorid pidasid käivitusi viimase hetkeni, nimelt kasutajate ärevuse suurendamiseks ja loomulikult seadme broneerimiseks ette. Kui aga maailma turuletoomine täna toimus, näete siin AndroidPIT-is a juhend koos kõigega, mis on Lõuna-Korea tootja lipulaeva kohta avaldatud. Kas olete Galaxy S5 lahti ühendanud?

galaxy s5 vesimärk 18

Galaxy S5 jõuab kogu riigis jaemüügile järgmisel päeval pärast seadme kogu maailmas turule toomist! / © NextPit

Kahtlemata on see Androidi nutitelefonide kasutajate jaoks üks oodatumaid seadmeid riigis ja olles isegi enne turule toomist stabiilsuse värskendusi saanud, Galaxy S5-l on eelkäijast asjakohasemad funktsioonid ja seda saab osta 2599,00 R $ eest. Seega, kui olete Galaxy S5 fänn, vaadake enne homset (või mitte) ostmist kindlasti seda juhendit koos kõige vajalikuga seadme kohta!

Galaxy S5 käed-külge

Samsung tutvustas Galaxy S5-d Barcelonas MWC 2014 ajal ja tõi koos sellega selliseid funktsioone nagu digitaalne sensor, optimeeritud kaamera ja täiustatud kasutajaliides. nahk Puudutage nuppu Wiz. Sel korral oli meil võimalus oma seade kätte saada ja tuvastada tänapäevase premium-kvaliteediga Sammy nutitelefoni põhijooned. Vaadake allolevat videot käed peal Galaxy S5 ja lisateabe saamiseks juurdepääs seadme testimisele.

Link YouTube’i videole.

Galaxy S5 funktsioonid

Digitaalsest lugerist, S-Healthist ja pulsikellast, allalaadimiskiirendist, aku säästmise režiimist ja muudest funktsioonidest ei puudu Galaxy S5. Telefon pakub pilti kõigest, mida me turul näeme, ja seejärel mõnest. Siit saate kontrollida S5 peamisi tarkvarafunktsioone.

galaxy s5 vesimärk 6

S-Healthil on nüüd kasutaja pulsi juhtimisel liitlane: andurite jälgimine. / © NextPit

Galaxy S5 vähese energiatarbega režiim

Galaxy S5 üks muljetavaldavamaid omadusi on kahtlemata asjaolu, et seade võib 10% aku tasemest töötada kuni 24 tundi. Kuidas on see võimalik? Vaadake allolevat videot ja mõistke põhjuseid, miks madala energiatarbega režiim on selle seadme üks suuremaid erinevusi konkurentsi seisukohast:

Oleme pereettevõte ja opereeritav ettevõte.

Vaadake videot YouTube’is

Galaxy S5 võrdlus

Et teada saada, kas tõesti tasub sellesse telefoni investeerida, on võrdlus hea valik, nii et panime Galaxy S5 oma eelkäijaga kõrvuti ja isegi konkurentide seas.

Galaxy S5 vs Galaxy S4

Kas tasub vahetada? Minu kolleeg Galaxy S5 vs Galaxy S4.

galaxy s4 s5 võrdlus

Kui teil on Galaxy S4, võite tõenäoliselt Galaxy S5-st mööda minna. / © Samsung Mobile / AndroidPIT

Galaxy S5 vs Galaxy S3

Galaxy S3 on S2 laine tipus ja seab Samsungi kindlasti ülemaailmsel nutitelefoniturul väga erilisele positsioonile. Midagi, mis Galaxy S4 eelmisel aastal maha jättis. Niisiis, kuidas oleks teada, kas tasub tõesti S3-lt S5-le üle minna? Selleks vaadake nende kahe seadme võrdlust.

AndroidPIT Galaxy S5 S3

Ühelt poolt uued ja teisalt uuendajad: kes võidab? / © NextPit / Samsung

Galaxy S5 vs Xperia Z2

MWC ajal oli mul võimalus testida Galaxy S5 ja Xperia Z2. Kuigi mõlemad tootjad jäävad oma mugavustsooni, näib mulle Sony olevat ettevõte, mis tõi 2014. aastal turule kompaktsema nutitelefoni. Uurige, mida ma tunnen nende kahe seadme erinevuste ja sarnasuste osas.

teaser galaxy s5 xperia z2

Samsung või Sony, milline tootja tegi 2014. aastal parima nutitelefoni? / © Sony, Samsung, AndroidPIT

Galaxy S5 vs iPhone 5S

Üks klassikaline võrdlus, mida selles juhendis ei tohiks mainimata jätta, on Apple S lipulaevaga Galaxy S5. Sel aastal on mõlemal seadmel nimes sama täht ja number, kuid sarnasused sellega ka lõppevad. Vaadake, kes on juhtpositsioonil Samsung Galaxy S5 ja iPhone 5S võrdluses.

samsung galaxy s5 iphone 5s

Mõlemal seadmel on populaarsed digitaalsed lugejad, kuid kas see funktsioon on tõesti seda väärt? / © NextPit

Galaxy S5 vs konkurents

Galaxy S5 jõuab lõpuks riiklikku jaemüüki ja nagu iga kauaoodatud seade, on ka siin igasuguseid arvamusi. Nii et enne kui järjekord poes on esimene, kes selle nutitelefoni hankib, heitke pilk sellele, mis on Samsungi uuel lipulaeval peamiste konkurentide ees (või mida pole).

võrdlus s5

Samsung Galaxy S5 vs teised! / © NextPit

Galaxy S5 lisarakendused

Ăśks on kindel, et Samsung ei raisanud aega oma lipulaeva taevasse viskamisele. Tootja otsustas pakkuda kolmanda osapoole rakendust, mille eest makstakse nende seadmete tulevastele omanikele tavaliselt omamoodi “kingitusena”. Veider on see, et pakett võib tuua 575 dollarit – umbes 1 270 R dollarit -, kui kasutajad neid eraldi ostavad. Vaadake siit Galaxy S5 jaoks mõeldud lisarakenduste loendit.

Kuidas muuta oma Galaxy S4 S5-ks

Oletades, et olete lugenud nende kahe seadme võrdlust ja otsustanud jääda Galaxy S4 juurde, tasub teada, et paljusid Galaxy S5 funktsioone saab nüüd eelkäijale lisada. Mitme tööriista abil on võimalik S4 muuta S5-ks, klõpsake siin ja saate teada, kuidas seda teha.

Kuidas juurida Galaxy S5

Ka edasijõudnutel on hea meel teada, et Galaxy S5 juur on nüüd saadaval juba enne seadme väljaandmist. Arendaja Ahelatuli juba avaldatud failid CF-Auto-Root XDA arendajatele, kus saame selle seadme juurida ilma probleemideta. Testisime õpetust siin AndroidPIT-is, vaadake kogu protsessi selgitust.

root samsung galaxy s5

Kui te ei saa ilma nutitelefoni administraatorijuurdepääsuta seista, teadke, et Galaxy S5 juurimine on lihtne. / © NextPit

Jälgige meie peamist Samsungi leviala, kuna käivitamiseks on veel palju funktsioone ja rakendusi.