Galaxy S6 ja Galaxy S6 Edge värskendati Brasiilias Android 7.0 Nougatile

Lipulaev ja 2015. aasta Samsungi variant on läbinud mitu süsteemiuuenduse värskendust. Mõlemad mudelid on Samsungi värskenduste kalendris. Uuenda: pärast Galaxy S7 ja Galaxy S7 Edge värskendamist versioonile Android 7.0 Nougat on nüüd Galaxy S6 kord Brasiilias uue operatsioonisüsteemi versiooni kätte saada. Selle värskenduse üksikasjad on toodud allpool.

Tõstke esile hiljutised muudatusedjah ei

Tehke otsetee

Androidi versioon

Androidi versioon Android 6.0 Android 7.0

Galaxy S6

Galaxy S6 Edge

Galaxy S6 Edge +

Jah Jah
Jah Jah
Jah Jah

Galaxy S6 / S6 Edge / S6 Edge Plus – värskendus Androidile 7.0 Nougat

Sel nädalal alustas Samsung Brasiilias Galaxy S6 ja Galaxy S6 Edge jaoks Android 7.0 Nougati väljaandmist. Värskendus võtab 1 203,54 MB ja jõuab kohale Eetris (OTA). Uus tarkvara muudab kasutajaliidese väga sarnaseks sellele, mis meil on Galaxy S7 ja Galaxy S7 Edge’is.

Mõnede OS-i uue versiooni alla laadinud kasutajate sõnul on meil Samsung Payis viga.

uuenda galaxy s6 nugat

Andorid Nougat on lõpuks jõudnud Brasiilias S6 kasutajateni / © Natauan Bianchin; AndroidPIT

Nagu näeme allpool olevast videokontrollist, on Galaxy S6 ja selle Edge variantidel nüüd puhtam ja intuitiivsem kasutajaliides ning funktsioonid nagu sinise valguse filter, turvaline kaust, uus kaamera tarkvara, optimeeritud ekraanikasutus. jagamine, samuti funktsioonid ekraani eraldusvõime muutmiseks ja aku tööea pikendamiseks.

Galaxy S6 / S6 Edge / S6 Edge Plus – värskendus Androidile 6.0.1 Marshmallow

Galaxy S6 rea kolm varianti töötavad juba Android 6.0.1 Marshmallow’is Brasiilias. Samsung avaldas 2016. aastal ametlikult Galaxy S6 Edge + variandi värskenduse ja värskendus võttis 1,34 GB (isegi suurem kui Galaxy S6 ja S6 Edge versioonid) ning muutis tarkvaranumbriks G928TUVU2DPD1.

Lõuna-Korea tootja on riigis Galaxy S6 ja Galaxy S6 Edge kasutajatele välja andnud Android 6.0.1 Marshmallow jaoks värskenduse OTA (over-the-air). Lugejate Eduardo Rodrigues’i ja Márcio Dornelase sõnul võttis värskendus 1220,24 MB ja pärast installimist muutis järjenumbri MMB29K.G925IDVU3EPC6.

galaxy s6 edge uuendab vahukommi

Uuendus nõuab rohkem kui 1,2 GB / © Márcio Dornelas – AndroidPIT

Funktsionaalsuse osas tehti kiirseadete paneelil mõned muudatused, ka privaatsusreĹľiim sai värskendusi, muutis navigeerimise veidi kiiremaks ning nĂĽĂĽd saate valida ja kasutada ka funktsiooni “Install öösel”, mis muudab kõik vajalikud värskendused öösel .

Marshmallow värskendab S6 serva

See on operatsioonisüsteemi uue versiooni jaotus / © Márcio Dornelas; Eduardo Rodrigues; AndroidPIT

Kuidas uuendada Galaxy S6 / S6 Edge / S6 Edge Plus

Tehke järgmist, et kontrollida, kas teie seadmel on juba tarkvaravärskendus.

  • 1. samm: avage “Config”. Galaxy S6, S6 Edge S6 Edge Plus ja kerige lõpuni. Seejärel puudutage viimast saadaolevat valikut „Teave seadme kohta”;
  • 2. samm: seejärel puudutage valikut „Laadi värskendused alla käsitsi” ja vaadake, kas värskendusi on saadaval. Kui see on olemas, laadige alla vajalikud failid ja puudutage lõpuks nuppu “Install”;
  • 3. samm: sõltuvalt värskendusest võib see samm võtta kuni kakskĂĽmmend minutit. Kui olete lõpetanud, näete teadet, et protsess on edukalt lõpule viidud.

Pidage meeles, et saate värskendusi alati sama rada mööda automaatselt alla laadida.

Kas saite värskendusi? Võtke ühendust AndroidPIT-i meeskonnaga

Kui olete uhke, et omate üht Samsung Galaxy S6 varianti ja olete saanud teate uue värskenduse kohta, jätkake ekraanipilti üksikasjade ja võimalusel värskenduse sammudega meie uudistetoas. Võite meiega ühendust võtta e-posti teel: [email protected]. Ärge unustage sõnumisse lisada oma täisnime, et saaksime teile teabe eest au anda.

Kas olete selle värskenduse oma seadmesse saanud? mida sa arvad?


Selle artikli eesmärk on koguda kogu teave Galaxy S6 seeria värskenduse kohta ühte kohta. Sellisena muutub ajakirja ajakohastamine ja avaldamine aja jooksul vajalikuks.