Galaxy S8 ja S8 + said Brasiilias Android 8.0 Oreo

Samsung käivitas Android 8.0 Oreo beetatestimise programmi S8 ja S8 + -s juba ammu. Täpsemalt öeldes eelmise aasta novembris. Lõpuks hakkas ettevõte Brasiilias müüdavatele mudelitele uut tarkvara välja andma. Üksikasjad on järgmised.

Tõstke esile hiljutised muudatusedjah ei

Galaxy S8 värskendus Android Oreole

Galaxy S8 ja Galaxy S8 + turustati koos versiooniga 8.1 Android 7.0 Nougat ja Samsung Experience. Pärast katsetamisperioodi, vaata, Samsung hakkas Brasiilias kasutajatele tarkvara välja andma. Alates eilsest on paljud kasutajad saidile teatanud, et on Galaxy S8 edukalt uuele versioonile värskendanud, välja arvatud beetaversioon, näiteks Flávio Bertoldi ja Luciano Pereira, kes jagavad alltoodud ekraanipilti.

samsung s8 oreo final brasiilia final

Pealkiri – MUUTA MIND! / © NextPit (ekraanipilt) / Flávio Bertoldi / Luciano Pereira

Esimesed muljed Galaxy S8-st Android Oreoga

Meie – Bruno – oleme edukalt pääsenud Galaxy S8 esimesele Android Oreo funktsioonile, mida on modifitseerinud liides Samsung Experience 9.0, endine TouchWiz. Meie reaalajas teabe kontrollimiseks kĂĽlastage allolevaid artikleid:

Liidese uute funktsioonide seas on teatamiskanal, teade, mis kuvatakse rakenduse ikooni all hoides, funktsioon Dual Messenger kahe erineva konto kasutamiseks WhatsAppis, Facebookis, Messengeris ja Skype’is ning muudel platvormidel sarnanevad emotikonid ( halleluuja!).

AndroidPIT Samsung Galaxy S8 Oreo Beta 3

Uued S8 funktsioonid koos Oreoga / © NextPit

Galaxy S8 / S8 + uute tarkvaravärskenduste kontrollimine:

  • Avage seaded
  • Klõpsake nuppu Tarkvarauuendus
  • Valige Uuenduste allalaadimine käsitsi ja oodake mõni sekund. Kui on uus pakett, jätkake allalaadimist ja installimist.

Kas olete uudishimulik Galaxy S8 uute Oreo funktsioonide kohta?