Galaxy Tab A 10.1 '' pakub ideaalseid funktsioone peredele ja õpilastele

Galaxy Tab A 10.1 '' pakub ideaalseid funktsioone peredele ja õpilastele

Galaxy Tab A 10.1 '' -l on suur ekraan, pikk aku ja olulised omadused puhkuse või õppe nautimiseks

Tabletid on osutunud väga kasulikuks mitmesuguste igapäevaste toimingute tegemisel. Olgu nad õppimiseks, perekondlikuks lõbutsemiseks või professionaalseks kasutamiseks – need on muutunud oluliseks kõigi teie vajaduste ĂĽhendamisel suure ekraaniga nutiseadmes. Viimane lansseerimine on Brasiilia turul nii palju valikuid teinud Samsung, seda Galaxy Tab A 10.1 tuli vallutavate perede ettepanekule, kellele meeldis maanteel liikuda pika aku ja hea ekraaniga meelelahutuseks, vallutades samal ajal oma ruumi teadlastega tänu heale vaateväljale lugemiseks ja filmimiseks.

Galaxy Tab A 10.1 '' on võimas, kuid keerukas tahvelarvutiGalaxy Tab A 10.1 on võimas, kuid keerukas tahvelarvuti

Ideaalne pikkadeks reisideks perega

Viimase 5 päeva jooksul lansseeritud kaubamärgi, Galaxy Tab A 10.1 saabus Brasiiliasse koos oma 8-tollise noorema vennaga. Suurem mudel on ideaalne nautimiseks peredele, kellele meeldib reisida, sest selle aku on pikk – 6150mAh. Ja see pole nii suur: ainult 10,1 tolli, mis kaaluvad vähem kui 450 grammi ja on vaid 7,5 mm paksused, mis teeb selle väga õhukeseks ja mugavaks käes hoida ning seljakotis kaasas kanda.

Samsungi tahvelarvutitel on suured ekraanid, pikk aku kasutusaeg ja paksus alla 8 mmSamsungi tahvelarvutitel on suured ekraanid, pikk aku kasutusaeg ja paksus alla 8 mm

Ehkki tegemist on tugeva ja suure tahvelarvutiga, pakub metalli puudutusega atraktiivne disain keerukust, mis on väga tervitatav Galaxy Tab A 10.1, teenindavad nii perehetkedel kui ka kohvikus või kontoris kasutamiseks.

Ekraan lugemiseks ja grupimängudeks

Galaxy Tab A 10.1 '' on hea vaatenurgaga, seda on oluline lugedaGalaxy Tab A 10.1 on hea vaatenurgaga, seda on oluline lugeda

Teine punkt on Galaxy Tab A 10.1 Silmapaistev ekraan sobib ideaalselt mängudeks ja õppetööks, kuna sellel on Full HD eraldusvõime (1920 x 1200 pikslit) ja TFT-tehnoloogia, pakkudes optimaalseid vaatenurki ja vaatamist isegi päikese käes. Kui teile meeldib perega koos olemine, siis lihtsalt toetage Sakk A tasasel pinnal ja nautige mängu.

Audiovisuaalne kogemus peab olema täielik, seega on olemas kaks kitsast kõlarit, millel on heli ja dünaamiline 3D-tehnoloogia Dolby Atmos mis paigutab teid tahvelarvutis kuvatava sisu sisse.

Mänguaeg

Lastetoad lisavad ainult seda, mis on vajalik laste lõbutsemiseks Lastetoad lisavad ainult seda, mis on vajalik laste lõbutsemiseks

Saadaval seadmes Samsung liidesega Üks kasutajaliides, seda Lastetuba välja töötatud eranditult erinevate keskkondade ja õppimise eraldamiseks. Kui funktsioon on aktiveeritud, siis olete Galaxy Tab A 10.1 väga erinev erinevatest interaktiivsetest mängudest ja rakendustest. Ja vanemad saavad vanemliku järelevalve abil kasutada kogu kasutusaega, et nad saaksid jälgida ja hallata parimat aega lõbutsemiseks.

Ja mängust rääkides on see tahvelarvuti varustatud protsessoriga Exynos 7904 üksi Samsung, kuni 1,8 GHz kaheksatuumaline, 2 GB muutmälu ja 32 GB sisemist salvestusruumi, mis on enam kui piisav erinevate mängude, rakenduste allalaadimiseks ja One UI funktsioonide nautimiseks.

Salvestage kõik hetked

Galaxy Tab 10,1 '' tagumine kaamera teeb Full HD salvestamiseGalaxy Tab A 10.1 tagumine kaamera teeb salvestamise Full HD-ga

Et salvestada kõik toredad hetked perega, Galaxy Tab A 10.1 varustatud 8-MP autofookusega tagakaameraga ja 5 MP-ga selfie-kaameraga. Mõlemad salvestavad hea eraldusvõimega ja on võimelised jäädvustama 1080p (1920 x 1080 pikslit). Kõigi fotode salvestamiseks on palju ruumi, sest sellel tahvelarvutil on ka mälukaardi pesa kuni 512 GB.

Hind ja saadavus

seda Galaxy Tab A 10.1 tolli saadaval hõbedasena Samsungi ametlik pood kahes versioonis: ainult WiFi või WiFi + 4G. Kontrollige allpool olevas tabelis saadaolevaid hindu ja versioone:

Galaxy Tab A 10.1 tehnilised kirjeldused

Galaxy Tab A 10.1 ''
Mall Galaxy Tab A 10.1
Ekraan 10,1 TFT
Protsessor Exynos 7904 kaheksatuumaline 1,8 GHz
Mälu ja salvestusruum 2 GB RAM + 32 GB salvestusruumi
Nii Android 9 Pie
Kaamera Tagumine: 8 MP ees: 5 MP
Aku 6 150 mAh
Värv Hõbe
Hind WiFi: 1 399,00 R $. Wi-Fi + 4 G: 1 599,00 R