contadores estadisticas Saltar al contenido

Galaxy Tab S4 ilmub uue lekkena koos klaviatuuri katte ja pliiatsiga

Galaxy Tab S4 on plaanis turule tuua augusti lõpus ning see on varustatud Snapdragon 845 protsessori ja 10,5-tollise ekraaniga.

A Samsung isegi valmis investeerima tahvelarvutite segmenti. Selle põhjuseks on asjaolu, et Tabi perekond saab hiljutise lekke kohaselt teisi liikmeid. Ettevõte peab käivitama uusima Galaktika Vaheleht S4 hiljem sel aastal. Sellega kaasnesid head spetsifikatsioonid, sealhulgas hinnad selliste konkurentide nagu Microsoft Surface Go suhtes.

Evan Blass, tuntud lekete tõttu, postitatud Twitter teavet uute seadmete kohta, samuti pilte nende väljanägemisest. Üks huvitav uudis on Galaktika Vaheleht S4 tule kaasa Kata klaviatuuriga ja kuulus j pliiats, pliiats Samsung mis hõlbustab seadme kasutamise kogemust.

Võimalikud Galaxy Tab S4 spetsifikatsioonid

Spetsifikatsioonide osas on seni teada, et Tab S4 on varustatud protsessoriga Snapdragon 845 alates Qualcomm, uusim väljaanne ja sellel on 12MP kaamera ees. Lisaks on standardvarustuses ka Tab S4 Android 8,0 oreo, on a 10,5-tolline ekraan, 4 GB RAM, 64 GB sisemälu ja muljetavaldavad akud 7300 mAh.

Saadavus

Mida oodati Galaktika Vaheleht S4 käivitati sel aastal, võib-olla nii kaua kui IFA 2018, mis toimub augusti lõpus. Hiljutise teadaandega Surface Go – soodsam peremudel Pind alates Microsoft, võib-olla tõuseb Tab S4 tugeva konkurendina, ehkki see ei pruugi olla nii odav kui praegu Pind Mine ära.

Seadme kohta pole palju teada, kuid teave hakkab vähehaaval ilmuma. Kui soovite olla kursis uudistega, siis püsige siin Showmetechrohkem informatsiooni.