Game for Peace on hiina versiooni uus nimi …

Kui olete eksinud PUBG Mobile’i mitme ĂĽlemaailmselt välja antud versiooni vahel, ärge muretsege: te pole ĂĽksi. Kuid Tencent otsustas meid selle ĂĽlesandega veidi aidata, kuna Androidi jaoks mõeldud PUBGi hiina versioon on oma nime muutnud: Game For Peace on uus mängu pealkiri tuntud kui PUBG Mobile Battlefield. Väga kummaline modifikatsioon, mis tähendab ka mõningaid muudatusi gameplay’is.

Mäng rahu jaoks

Game For Peace’i PUBG-nime muutmine sobib mitte ainult ebatavalise kaubamärgi muutmise ĂĽlesandega, vaid sellel on ka peamised põhjused: Tencent saab nĂĽĂĽd Hiinas oma mänge rahaks teenida. Ettevõte on oodanud nende mängu eeliseid ĂĽle aasta ja nĂĽĂĽd leiame, et kogu see aeg on asjata. Siit tuleneb dramaatiline muutus nimes ja teemas endas: nĂĽĂĽd leiame end silmitsi sõjavastase maatriksimänguga, sest see nimi hĂĽĂĽab nelja tuult, mis austavad Hiina õhujõude.

Mäng rahu jaoks PUBG Mobile

Kuigi esmapilgul näeb mäng välja nagu samasugune PUBG Mobile nagu tavaliselt, kohtasime oma mängu ajal mitmeid muudatusi, mis muutsid mängukogemust. Esimene asi, mida märkasime, oli see, et verd ei olnud üldse, sest kui me teisi inimesi eemaldasime, oli nukk põlvili ja andis meile kasti oma asjadega. ütle headaega. Sõna otseses mõttes.

Mäng rahu jaoks Tencent

Ka sinine tsoon on oma funktsiooni muutnud ja on nüüd väike leviala tüüp. Siin viibinud tegelased ei kaotanud siiski elu vähendab signaaliriba. Kui riba jõuab 0-ni, ei saa me mängimist jätkata, seega töötab see samamoodi nagu eluriba. Sellisel juhul on meil kogu aeg olemas loenduskell, mis näitab, kui kaua saame seal jätkata. Riba laadimiseks peate kasutama akut, mis ilmub kaardil laiali.

Veel ĂĽks mängu kurioosum on see, kui kogu mängu on jäänud ainult viis mängijat. Game for Peace näitab meile seda sõnumit lahkume mängust, kui tahame. Kopter saabub ellujäänute evakueerimiseks, võitja saab aga sĂĽnnipäevatorti. Ettevõte võtab mängu uut “patsifistlikku” aspekti tõsiselt.

PUBGi rahu mäng

Tencent teeb kõik võimaliku PUBG-i muutmiseks vastavalt Hiina uutele eeskirjadele ja tulemus on Game For Peace. Mängu juba installinud kasutajad saavad värskendused automaatselt, nii et ärge muretsege nende muudatuste pärast. Kuigi muudatused ei saa olla uudishimulikumad, on tõde selles Battle Royale’i kogemust on just muudetud. Bloombergi portaalis osutavad nad, et Tencent kĂĽsis kuulsa lahingukuninga uue versiooni väljatöötamisel isegi nõu Hiina sõjaväe värbamisĂĽksuselt.

PUBG mobiilimäng rahu jaoks

Androidi mäng Rahu jaoks Uptodownis [APK] | lae alla