RAÄŚUNALNIK

Gameloft toob turule esimese LEGO RPG-mängu iPhone’ile

Kahtlemata on see olnud mängude arendajate jaoks kiire aasta: lähikuudel ilmunud teatavate väga oodatud pealkirjade (näiteks Harry Potter: Wizards Unite ja Mario Kart Tour) kuulutuste hulgas käivitame ka Apple’i mänguplatvormi Apple Arcade.

Nüüd, et 2019. aastaks veelgi rohkem ootusi lisada, teatas Gameloft, et ta käivitab iOS-i ja Androidi jaoks LEGO universumist uue RPG-mängu nimega LEGO Legacy: Kangelased karbita, as TelefonArena.

Tegelikult oli Gameloft eelmise aasta detsembris maininud, et ta käivitab LEGO mängu hiljem sel aastal, kuid ei avaldanud sel ajal palju teavet. Prantsuse stuudio teatel on see esimene LEGO mäng RPG Ĺľanris ja selle eesmärk on “lõbusalt ja eepiliselt” ellu äratada 40 aasta pikkune ajalugu ja kuulsate minifiguuride universum.

Tundub, et mäng pannakse paika uues LEGO maailmas – mängijad peavad uute meeskondade loomiseks koguma klassikalisi ja kaasaegseid LEGO minifiguure / komplekte ning osalema teiste mängijatega lahingutes ja seiklustes.

LEGO Legacy pakub fännide lemmikuniversumeid vanimast noorimani, luues selle uskumatult üksikasjalikult, et rõõmustada igas vanuses mängijaid, sealhulgas kirglikke kollektsionääre ja neid, kes soovivad lapsepõlvemälestusi tagasi tuua. Gameloft on mitu aastat LEGO rühmaga tihedat koostööd teinud, sealhulgas külastanud LEGO varahoidlat Billundis (Taani), kus kõik loodud komplektid ja minifiguurid arhiveeritakse. LEGO Legacy: Heroes Unboxed jääb nalja ja loovuse juurde, mis muudab LEGO kaubamärgi üheks armastatumaks kaubamärgiks kogu maailmas.

Kuigi Gameloft ei avalda mängu avaldamise kuupäeva konkreetselt, on oodata, et uudsus jõuab App Store’i ja Google Play-sse selle aasta septembrist detsembrini, nagu nähtub ülaltoodud treilerist. Samuti puudub teave selle kohta, kas mäng on tasuta või tasuline, kuid tõenäoliselt kuulub see tiitlikategooriasse freemium.

Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jätkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH