RAÄŚUNALNIK

Gamescom on ametlikult tĂĽhistanud. Organisatsioon korraldab veebiĂĽritusi

Oli aja küsimus, millal Gamescomi organisatsioon otsustas koos maailma suurima videomängunäituse E3 ürituse ära jätta. Hoolimata COVID-19 pandeemiaga seotud ettevaatlike ja ettevaatlike piiravate meetmete kehtestamisest, säilitab Saksamaa valitsus 31. augustini reeglid suurte avalike ürituste jaoks. Seetõttu on just tavapäraselt 25.-29.augustiks kavandatud Gamescom just tühistatud.

Kõik ei läinud siiski kaduma, kuna organisatsioon kavatseb tĂĽhistamise mõju minimeerida, teatades, et nad korraldavad täiesti digitaalse ĂĽrituse. “See on suurim mänguĂĽritus maailmas ja nii peaks juhtuma ka sel aastal. Oodake uudiseid selle kohta, kuidas tähistame augusti lõpus koos kõigi miljonite mängijatega kogu maailmas parimaid mänge ja Gamescomi digitaalsel ĂĽritusel, ”kirjutas organisatsioon oma Twitteri kontol, lubades lähinädalatel rohkem uudiseid jagada. .

Gamescom, mis toob Kölnis igal aastal kokku ĂĽle 350 000 kĂĽlastaja, kordab ukse avamise õhtul peetud digitaalset sĂĽndmust, mis oli eelmisel aastal teineteist täiendav ja mille viis läbi tunnustatud ajakirjanik, Game Awards juht Geoff Keighley. Ta avaldas oma kontol juba kinnituse, viidates esmaspäeval, 24. augustil Gamescom: Opening Night Live’i.

Teises sihtkohas on E3, mis pärast avaliku ürituse tühistamist teatas ka plaanist digitaalse variandi realiseerida. Kuid lõpuks lõpetas ta kõik selle aasta plaanid, pakkides järgmiseks Los Angelese show.

Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jätkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH