Gametrade, Portugali projekt videomängude vahetamiseks ja ostmiseks

Gametrade, Portugali projekt videomängude vahetamiseks ja ostmiseks

Gametrade ei ole videomängude pood, vaid sotsiaalsete tööriistadega platvorm, et ĂĽhendada selle meelelahutusmeedia fänne, kes otsivad kindlat tiitlit või vabanevad neist, kes enam ei mängi, ja seega “tapavad” tulevastes omandustes. SĂĽsteemi lõid 2015. aastal kolm noort, värskelt ĂĽlikoolivälised, koolitatud sellistes valdkondades nagu kino, arvutiteadus ja politoloogia ning rahvusvahelised suhted, kuid kes on ĂĽldiselt kirglik videomängude vastu.

„See platvorm on kujunenud viisiks, kuidas hõlbustada samade mängude leidmist kas sotsiaalsetes võrgustikes või muudel seda tüüpi kauplemistel. Ülesanne, mis osutus konkreetse mängu otsimisel keerukaks ja aeganõudvaks ning lõppes sageli halvasti, ”selgitas projekti kaasasutaja Fábio Luís SAPO TEK-ile.

Gametrade’il on juba 3000 kasutajat koosnev kommuun ja veebisaidi asutaja sõnul on sarnane arv tehinguid tänaseks õnnestunud.

Veebisaidi kasutamiseks peate pärast Facebookis registreerumist loetlema mängud, mida saate müüa, ja need, mida otsite. Kui süsteem tuvastab andmebaasis pealkirjad, loetleb see tehingu jaoks saadaval olevad kasutajad, kes peavad kirjeldama samu tingimusi, näiteks uusi või kasutatud. Platvorm pakub tööriistu kasutajate vahel sõnumite vahetamiseks, et ühendada ettevõtte üksikasjad ja loomulikult tagasiside süsteem, et vähendada pettuse võimalust.

Tulevikus on mõned ideed, kuid rahaliste investeeringute vajadus ja jõupingutused projekti “hobiks” hoidmiseks pidurdasid laienemist. „See platvorm on meie isiklik projekt ja meil pole selle arendamiseks rahalist tuge ega ole sellest ka äri saanud. Igal neist on oma töö ja aeg, mille projektile pĂĽhendame, erineb sellest, kui alustasime, ”rõhutab Fábio LuĂ­s, kes on sotsiaalvõrgustikes tuntud kui Fábio Powers. Siiski loodavad nad juurutada konsooli- ja lisaseadmete tehingute toe, mille tulemuseks on lisaks Facebookile ja muidugi ka paratamatule nutitelefoni äpile uued autentimisvõimalused.

GameTrade’i kolm asutajat: Fábio LuĂ­s, LuĂ­s Marques ja JĂ©rĂ©my Silvares.

GameTrade’i kolm asutajat: Fábio LuĂ­s, LuĂ­s Marques ja JĂ©rĂ©my Silvares.

“Data-title =” GameTrade’i kolm asutajat: Fábio LuĂ­s, LuĂ­s Marques ja JĂ©rĂ©my Silvares. – Gametrade, Portugali projekt videomängude vahetamiseks ja ostmiseks – SAPO Tech ”> GameTrade'i kolm asutajat: Fábio LuĂ­s, LuĂ­s Marques ja JĂ©rĂ©my Silvares. GameTrade’i kolm asutajat: Fábio LuĂ­s, LuĂ­s Marques ja JĂ©rĂ©my Silvares.

Hiljuti kogus ettevõtjate kolmik sõpruskonna ja tootis videomängude austusefilmi GameTrade the Movie, mis on saadaval YouTube’is.