Garena Free Fire – kuidas alla laadida? Kuidas kasutada? Eelised ja puudused

Garena Free Fire on mäng, mis äratab palju tähelepanu peamiselt seetõttu, et see on ellu jäänud. Tänapäeval otsivad inimesed oma vaba aja jaoks mitmesuguseid segajaid ja online-mängimine on enim soovitud segaja. See on üks kuulsamaid ja saate selle alla laadida oma Android iOs-telefoni.

See mäng paneb vastased näost näkku saarele, millest 50 peab proovima lõpuni ellu jääda, isegi kui see kestab viis minutit. Oluline on pöörata tähelepanu igale liigutusele, see on märulimäng ja nõuab osalejatelt palju tähelepanu, et nad esimestel minutitel ei sureks. Parim strateegia on selle õppimiseks kõvasti treenida.

Garena vaba tuli

Mängu eesmärk

Sellel mängul on ellujäämise eesmärk, kuna osalejad peavad 10 minutit elus püsima jäädes kõrbesaarele, mida ümbritsevad näost näkku vaenlased. See on väga pingeline ja nõuab palju tähelepanu ja liikuvust ning kiiret mõtlemist põgenemis- ja rünnakustrateegia väljatöötamiseks.

Milleks on Garena Free Fire?

Nagu iga mäng, köitis ka see mäng osalejate tähelepanu ja lisas inimesi juurde. Selle kaudu on võimalik arendada loogilisi arutlusi, keskendumist, kujundada ideid, mõelda kiiresti, et probleemist välja tulla, lühidalt on see rida eeliseid, mida osalejad saavad lõbutsedes leida.

Kuidas alla laadida Garena vaba tuli?

Vaadake samm-sammult allpool, kuidas seda teha ilma veata:

1. samm – juurdepääsu saamiseks peate rakenduse nutitelefoni alla laadima;

2. samm – pöörduge AppStory või Google Play poole ja otsige tasuta tuletõrjevälju;

3. samm – laadige mäng alla ja logige sisse, saate kasutada mõnda oma sotsiaalvõrgustikku või soovi korral saate luua konto;

4. samm – seejärel klõpsake esimese mängu mängimiseks menĂĽĂĽd “Start”.

Garena vaba tuli

Kuidas kasutate Garena Free Fire’i?

Kui te pole kunagi Garena tasuta määra kasutanud, saate mänguga liituda järgmiselt. Alguses mängite langevarjuga, valides koha, kuhu soovite kukkuda, saate koha uurimiseks kasutada mitut sõidukit. Elus püsimiseks võite kasutada strateegiaid, näiteks kraavi taha peitumist, või võite jääda nähtamatuks, kui lamate murul. Peate varitsema, vaenlasi tulistama ja varustust koguma, sest teie peamine eesmärk on püsida matši ajal, mis on 10 minutit, elus.

Kas saate selle tasuta alla laadida?

Jah, saate alla laadida tasuta Garena Free Fire’i, te ei pea millegi eest maksma, kuid mängides ilmuvad välja väga lahedad esemed, mis võivad mängu tõeliselt huvitavaks muuta. Ostud tehakse mängurakenduses. Selle rakenduse kõige lahedam asi on see, et saate Face Bookiga sisse logida ja oma edusamme oma sõpradega jagada. Samuti saate jagada ideid, nippe ja õppida taset läbima nendega, kes on minust kaugemale jõudnud. Rakenduses saate luua oma kasutaja.

Funktsioonid

Kõnnite läbi kõrglahutusega kujundatud džunglikeskkonna, need näevad välja väga realistlikud. Valgusefekte kasutatakse suurepäraste ja kvaliteetsete piltide loomiseks.

Ilmuvad erinevat tüüpi relvad ja erinevad mudelid, et saaksite nende järgi strateegiaga tegeleda.

Punkris peidus püsimiseks on muu hulgas oluline kasutada ellujäämisvarustust, näiteks kiivreid, samuti võite rünnata teisi vastaseid.

Mängijatega saate koostööd teha, et nad ellu jääksid.

Igasuguse sõidukiga sõitmine on samuti osa elus püsimiseks vajalikust strateegiast. Lõppude lõpuks on sama sihtkoha taga 50 inimest.

Kui proovite Garena Free Fire’i arvutisse alla laadida ja ei saa, ärge muretsege, see on saadaval ainult iOS-i ja Androidi jaoks. Kui teil on, saate selle alla laadida, kasutades ĂĽlaltoodud samm-sammult teksti, vastasel juhul ei saa te seda teha.

See on suurepärane versioon, mille võtate kaasa kõikjalt, kus soovite, ja saate seda kasutada igal ajal päeval või öösel, tagades ainult minimaalse aja ja vaeva. Laadige see juba täna alla ja nautige kindlasti mängu kõiki eeliseid.