contador gratis Saltar al contenido

Gartner ütles, et nutitelefonide müük ületab sülearvutite müüki sel aastal hiljem

Gartner ennustab personaalarvutite kasvu 2012. aastal tagasihoidlikku, umbes 4,4%

Gartner avaldas täna uue uuringu, mis paljastas kaks väga huvitavat aspekti: esimene, mille kohaselt nutitelefonide müük jätab sülearvutite müügi sel aastal hiljem. See viib meid teise aspekti juurde: 2009. aasta lõpus kõik (sic) Arvutitootjad tegutsevad ka nutitelefonide segmendis.

Gartneri logo

Gartneri andmetel moodustavad nutitelefonid praegu 14% kogu mobiilseadmete müügist ja moodustavad 37% kõigist 2012. aastal maailmas müüdud telefone. Sel ajal ulatusid nutitelefonid 191 miljoni dollarini, mis on palju rohkem kui USA-s. PC-de turustamiseks ennustatakse 152 miljonit dollarit. Praegu on see turu kasvutempo aastatagusega 29%, seega ennustatakse, et 2009. aasta suletakse kokku 180 miljoni müüdud ühikuga.

"Arvutitootjad peavad mõistma, et kuigi tehnoloogiline lähenemine pakub võimalusi siseneda nutitelefonide areenile, erinevad ärimudelid, turulepääs ja toodete positsioneerimine arvutisegmendist väga erinevalt," ütles Gartneri uuringute peaanalüütik Roberta Cozza, viidates raskustele, millega silmitsi seista tuleb. need ettevõtted on uues ettevõtmises.

Seda ja teisi aspekte arvestades Gartner seda ei näinud aktsia Kõik arvutitootjad jõuavad nutitelefonide turul vähemalt järgmise kolme aasta jooksul 2% -ni või ületavad selle. Apple on muidugi ületanud 13%.

(elektronisüsteemi kaudu)