contador gratis Skip to content

Garupa rakendus: vaadake, kuidas mobiilirakendus Uber töötab Tootlikkus

Garupa rakendus: vaadake, kuidas mobiilirakendus Uber töötab Tootlikkus

Garupa on mobiilirakendus, mis funktsioneerib sarnaselt Uber, 99 ja muude sarnaste rakendustega, kus kasutajad peavad oma asukoha kaardil teatama ja ootama, kuni partneridraiver (nn garuper) selle sihtkohta viivad. . Garupa rakendusest erinevuste hulgas on eksklusiivne teenus laste, loomade ja esemete vedamiseks, mis toimib "Rappi" -na autoga.

LUGEGE: 2019. aastal tuuakse esile 7000 dollarit Uberi võidusõitu ja autojuhipettusi; aru saama

2017. aasta mais Rio Grande do Sul'is välja töötatud rakendus Garupa töötab praegu enam kui 700 linnas kümnes Brasiilia osariigis, mis on saadaval kasutamiseks Androidi ja iPhone'i (iOS) telefonides, pisut odavama hinnaga kui Uber. Siit leiate teavet Garupa rakenduse toimimise ja Brasiilia transpordirakenduse üksikasjade kohta.

Kas Garupa rakendus on hea? Vaadake kĂĽsimusi ja vastuseid Uberi tĂĽĂĽpi transpordirakenduste kohta Foto: Rodrigo Fernandes / TechTudoKas Garupa rakendus on hea? Vaadake kĂĽsimusi ja vastuseid Uber-tĂĽĂĽpi transpordirakenduste kohta Foto: Rodrigo Fernandes / TechTudo

Kas Garupa rakendus on hea? Vaadake kĂĽsimusi ja vastuseid Uberi tĂĽĂĽpi transpordirakenduste kohta Foto: Rodrigo Fernandes / TechTudo

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid sooduskaupu? Tutvuge TechTudo võrdlusega

Garupa on liikuvusrakendus, mis viib reisijad sihtkohta. See toiming on täpselt sama mis Uberil, kus kasutajad peavad sisestama oma päritolu ja sihtkoha, vaatama marsruuti mobiiliekraanil kuvataval kaardil, et juht saaks selle leida ja viia autosse lõpp-punkti.

Registreerimine toimub väheste andmetega, nagu täisnimi, sotsiaalkindlustuse number ja telefoninumber, ning vormide täitmiseks saate kasutada Facebooki mandaati. Reisijate tuvastamiseks on vaja ka selfisid. Makseid saab teha krediitkaardiga, kasutades selleks Garupa rakendust ennast, sularaha või ettemakstud krediiti, mis tuleb koguda varem taotletud pangakonto maksmisega.

Laudjas: rakendusel on erinev töörežiim Foto: Divulgao / laudjasLaudjas: rakendusel on erinev töörežiim Foto: Divulgao / laudjas

Laudjas: rakendusel on erinev töörežiim Foto: Divulgao / laudjas

Kuidas Garupa rakendus töötab ja millised on selle teenused?

Garupal on kolm peamist tüüpi teenust: Classic Garupa, odavaim võimalus lühikesteks reisideks, samaväärne UberXiga; Executive Croup, kus reise tehakse luksusautodes, nahkistmetega; ja Garupa Empresa, mis pakub eksklusiivset lepingut ettevõtte töötajate vedamiseks.

Katsetes, mille viis läbi TechTudo, on hinnanguline reis Garupa, mis väljub Porto Alegre botaanikaaiast umbes 2,7 km kaugusel asuvasse teaduse ja tehnika muuseumi (PUCRS), väärtus, mis on Uberist pisut odavam, kui võrrelda seda põhilisemate moodustega, samal ajal ja ilma dünaamiliste määradeta.

Garupa ja Uberi rakenduste võrdlus näitab Brasiilia rakendust pisut odavama reisiga Foto: Reproduo / Rodrigo FernandesGarupa ja Uberi rakenduste võrdlus näitab Brasiilia rakendust pisut odavama reisiga Foto: Reproduo / Rodrigo Fernandes

Garupa ja Uberi rakenduste võrdlus näitab Brasiilia rakendust pisut odavama reisiga Foto: Reproduo / Rodrigo Fernandes

Lisaks traditsioonilistele vedudele on Garupal ka muud konkreetsed viisid:

Eriteenused laste transportimiseks, kui auto on juba varustatud istmete ja kohustuslike turvatoolidega lastele vanuses üks kuni seitse aastat. Sellel reisil peab vastutav täiskasvanu lapsega kaasas olema ja reis maksab 20% kõrgem.

Teenused, mis pakuvad ainult naissoost juhte ainult naisreisijate teenindamiseks.

Spetsialiseeritud teenused väikeste ja keskmise suurusega koduloomade kaaluga kuni 10 kg. Selles režiimis on sõidukil mustuse vältimiseks istmel juba veekindel kate, mis suurendab kulusid 20%.

See moodus on suunatud väikeste koguste, näiteks kassapidajate, supermarketite ostude, pesuriiete ja dokumentide saatmisele. Juht peab teadma, mida ta võtab ning üks inimene peab vastutama kohaletoimetamise ja teine ​​kviitungi eest. Selle teenuse eest võetakse Garupas ka 20% kõrgemat tasu.

Õpilaste ja rühmade õpetajad

Pärast dokumentide kinnitamist taotlusmeeskonnas pakuvad soodustusi õpilastele ja õpetajatele, kes tõendavad oma registreerimist või ID-kaarti.

Uberi tüüpi transpordirakendus pakub odavamaid sõite. Foto: Reproduo / TechTudoUberi tüüpi transpordirakendus pakub odavamaid sõite. Foto: Reproduo / TechTudo

Uberi tüüpi transpordirakendus pakub odavamaid sõite. Foto: Reproduo / TechTudo

Garupa rakenduse saadavus

Praegu on Garupa saadaval enam kui 700 linnas kĂĽmnes osariigis: Rio Grande do Sul, Santa Catarina, Paran, So Paulo, Minas Gerais, Amazonas, Bahia, Mato Grosso do Sul, Esprito Santo ja Rondnia.

Millised on Garupa draiverirakenduse eelised?

"Garuperiks" saamiseks peab juht registreeruma spetsiaalselt professionaalidele mõeldud rakenduse "Garupa Motorista" kaudu. Selles tuleb lisaks uusimatele fotodele saata ametlikud juhidokumendid, näiteks CNH ja sõidukidokumendid. Pärast andmete analüüsi, sealhulgas taotlusmeeskonna poolt läbi viidud kriminaalse taustakontrolli, saab juht sõita Garupa kaudu.

Autojuhid saavad tavamakse 80% iga võistluse väärtusest. See väärtus on rakenduse poolt määratud miinimum ja mõnes linnas võib seda suurendada, ulatudes kuni 90% tariifist, sõltuvalt kohalikust nõudlusest ja strateegiast.

Clube Garupa on Garuperi draiverite jaoks soodusprogramm. Pärast platvormil aktiveerimist saavad spetsialistid lisaks reisitasule ka muid eeliseid, näiteks tervisekindlustus, allahindlused kauplustes, restoranides, rõivakauplustes, juuksuripoodides, gaasi tarnimise ja autopesu allahindlused, sõidukite hooldus töökojas, telefonipakid koos Konkreetsed andmepaketid sõltuvad muu hulgas piirkonnast, kus nad asuvad.

Uber on muutunud ja tal on Brasiilias uudiseid: tea kõike

Uber on muutunud ja tal on Brasiilias uudiseid: tea kõike

Uber raputada raputada: kuidas teatada? Uurige seda TechTudo foorumist.