Gboard arvab nüüd ära, milliseid GIF-e ja kleebiseid soovite saata

Androidile on palju tuntud klaviatuurirakendusi, kuid Gboardi apellatsioon on vaieldamatu. Google’i ametlik rakendus, see osutub suurepäraseks valikuks neile, kes ei soovi seadme kohalikku klaviatuuri või on väsinud teistest nagu SwiftKey. Suur G ei peatu ja toob Gboardile veel ĂĽhe suure värskenduse.

Gboard: GIF-id ja kleebiste soovitused – kõik versioonid

Kasutades oma teadmisi tehisintellektist, on Google rakendanud oma klaviatuuril mitmeid funktsioone, mis aitavad neil, kellele meeldib ennast kleebiste ja animatsioonide kaudu väljendada. Ettevõte teatas täna, et kõigil Androidi kasutajatel on juurdepääs vestlusesisesele ennustussüsteemile.

gboard ai

See töötab Pixel 2-s inglise keeles / © NextPit (ekraanipilt)

Näiteks kui ĂĽtlete, et olete õnnelik, asendab klaviatuur Google’i logo GIF-nupuga. Seda puudutades näete rakenduse soovitusi sõnale õnnelik. Ja see kehtib mitte ainult GIF-ide, vaid rakenduses olevate emotikonide ja kleebiste kohta.

Praegu saabusid uued üksused ainult inglise keeles, kuid varsti on need saadaval ka teistes keeltes. Lisaks on seda rakendust hiljuti laiendatud 37 uuele keelele, näiteks mitmetele araabiakeelsetele murretele ja mitmetele riikidele, nagu Venemaa, USA, Kreeka, Albaania jt.

google kiskja gif

Kuidas süsteem töötab / © Google

Gboard: anonĂĽĂĽmne tippimisreĹľiim – versioon 6.4.11

See valik on endiselt mõnevõrra piiratud, kuna saate seda Chrome’is kasutada ainult siis, kui brauseris on avatud anonĂĽĂĽmne vahekaart. Nii ei salvesta Gboard sõnu, fraase, numbreid ega midagi muud, mille klaviatuuril sisestate. Võimalik, et anonĂĽĂĽmse tippimisreĹľiimi tugi laieneb ka teistele rakendustele, kuid praegu töötab see ainult Google’i brauseris.

gboardi anonĂĽĂĽmse reĹľiimi allalaadimine

Uus anonüümne tippimis- ja korraldusrežiim Gboardi teemadel / © NextPit

Nüüd näete klaviatuuri suurust ka reaalajas, see tähendab, et kui pääsete juurde seadetele ja valite klaviatuuri suuruse muutmise, on võimalik kuvada klahvide ja tähtede suurus. Teemaosa on samuti uuesti määratletud ja pakub rohkem võimalusi võrkude kohandamiseks.

Gboard: näpunäited GIF-ide ja vorminduspaneelide jaoks – versioon 6.2.18

Gboard jõudis versioonini 6.2 koos tõeliselt huvitavate uudistega, näiteks kursor, mis aitab kasutajatel teksti vormindada. Teine funktsioon võib muuta need, kes kasutavad suurte ekraanidega nutitelefone, sest nüüd on klaviatuuri asukohta võimalik muuta mitmel viisil ja mitte ainult paremale või vasakule.

Varasemad versioonid on GIF-teenusega integreerimise optimeerinud ja nüüd saavad kasutajad oma sõnumites saada GIF-i soovitusi. Jätke teksti sisestamise ajal GIF-valik avatuks. Pange tähele, et tuvastamine sõltub kasutatavast teenusest, kuna paljude GIF-ide nimed on inglise keeles.

gboard

Uued paigutuspositsioonid, uus kursori vormindamine ja käsud / © Android Central

Gboard: sĂĽnkroontõlge – versioon 6.1.71

Selle funktsiooni kasutamise alustamiseks puudutage lihtsalt ikooni G, seejärel tõlgitakse tõlkija ja sõnumid muudetakse reaalajas teistesse keeltesse. Peale selle on rakendusel kiirpääsumenüüs ka tekstikast, mis võimaldab teil teksti kopeerida ja kleepida muus keeles ning teisendada sõnumi ise keeleks. Mis siin mõelda, eks?

gboardi värskendustõlge

Gboard pakub juba sünkroontõlget / © NextPit

Mis on Gboard?

Nagu nimi enam-vähem selgitab, on Gboard segu Google’i otsingust ja klaviatuurist (inglise keeles klaviatuur). Idee on hõlbustada teabe saatmist SMS-ide kirjutamisel või WhatsAppis vestluse keskel. Nii et selleks, et te ei peaks rakendustest kohtade otsimiseks lahkuma ega isegi rakendusest Google Now One Touch abil lahkuma, klõpsake lihtsalt otsingumootori ikoonil, mis asub klaviatuuri vasakus ĂĽlanurgas.

Google viis otsimootori klaviatuuri juurde

androidpit gboard ios 4-s

Kui klõpsate vikerkaarevärvides G-l, on teil mõne sekundiga Google’i otsingufunktsioon / © NextPit

Jah, ilmselgelt viib Google otsingu klaviatuurile ja nagu meil on Allis, BIG G kiirsuhtlusrakenduses, saate Google’i otsingumootorit kasutada ka teiste rakenduste sees.

androidpit gboard ios 2-s

Gboardi abil saate pilte saata kiiresti ja ilma rakendusest lahkumata / © NextPit

Sõltumata sellest, mida Google on huvitatud otsimisnupu nutitelefoni klaviatuurile toomisest, võib maailma suurima otsingumootori klaviatuuril hoidmise mugavus igapäevastes toimingutes palju aidata.

Kuidas Gboardi oma Androidi alla laadida?

Gboard asendab rakenduse „Google Keyboard”, sest lõppude lõpuks pole otsinguhiiglasel vaja kahte peaaegu sama funktsiooniga rakendust. Selle kasutamise alustamiseks saate rakendusi Google Play poest alla laadida või värskendada.

Gboard – Google’i klaviatuurInstallige Google Playsse

Gboardi APK on nüüd saadaval APKMirrori kaudu. Seega, kui soovite uudiseid testima hakata, laadige lihtsalt alla Gboardi APK ja installige rakendus oma Androidi. Selleks peate lubama juurdepääsu tundmatute allikate loale Seaded> Turvalisus> Seadme haldus.

AndroidPiti gboard iOS 3-s

Kas soovite naljakas olla? Saatke gifid justkui võluväel / © NextPit

Millised Gboardi funktsioonid teile kõige rohkem meeldivad?


Selle artikli eesmärk on koguda kogu teave Gboardi, Google’i Androidi klaviatuuri värskenduse kohta ĂĽhte kohta. Sellisena muutub selle väljaande ajakohastamine ja avaldamine aja jooksul vajalikuks.