Gcam 7.3: kuidas installida Google’i kaamera igasse Androidi

Gcam on Pixeli kaamera jaoks muudetud rakendus, mis on nĂĽĂĽd saadaval ka teiste Android-seadmete jaoks

Kas teile meeldib nutitelefoni kaamera kvaliteet ja omadused? Ei saa eitada, et see komponent on üks neist, mida kasutajad uue seadme ostmise otsustamisel arvesse võtavad. Ja kuigi paljudel Androidi kasutavatel nutitelefonidel on suurepärane kaamera riistvara, ei saa seda öelda tarkvara kohta.

Sel põhjusel pöörduvad paljud Androidi kasutajad kaamera rakenduse Gcam (Google Camera) poole, mis pakub kõiki Google’i Pixeli telefoniprogrammi kõiki funktsioone. Selles artiklis õpetame teile, kuidas seda muudetud rakendust nutitelefoni alla laadida ja installida.

Gcam funktsioonid, Google’i kaamera

Lisaks täiustatud funktsioonidele, mida Gcam juba pakub, näiteks astrofotograafia ja portreereĹľiim, pakkus Google hiljuti rakenduse versiooni 7.3 – koos mõne uue funktsiooniga. Mõned neist on:

  • Automaatne DND-reĹľiim video salvestamisel
  • Liidese seaded on ĂĽmber korraldatud
  • 24 kaadrit sekundis
  • Särikontroll fotode heleduse ja HDR reguleerimiseks
  • ÖöreĹľiimile rakendatakse astrofotograafiat
  • Paremate fotode saamiseks puudutage kaamera katikule lisatud otseteed
  • Parimate fotode jaoks funktsioon “Lemmiknägu”
Amiibo nukk, mida pildistatakse rakenduse Gcam abilPuhta liidesega on Gcam suurepärane alternatiiv Androidi kasutajatele

Gcam 7.3 allalaadimine ja installimine

Selle Pixeli nutitelefoni kaamerarakenduse muudetud versiooniga arendajate põhirõhk on see, et saaksite programmi viia võimalikult paljudesse Android-seadmetesse. Kuid mitte kõik nutitelefonid ei saa seda kasutada.

Allpool näete kõigi rakendusega ühilduvate seadmete loendit. Siiani meeldivad ettevõtte peamistele tippmudelitele Xiaomi, OnePlus ja Samsung on sisenenud rakendusega Gcam jagatud seadmete loendisse. Hoidke silma peal, sest seda saab uute nutitelefonide sisestamisega muuta:

Arendaja papagoi043 loob ühilduvate Android-nutitelefonide jaoks mitu versiooni Gcam 7.3 APK installifailist. Praegu on see rakendus kõige stabiilsemas versioonis MGC_7.3.018 ja seni on programmi ainus viga see, et aegluubis videosalvestus ei tööta korralikult. Parrot043 teatas aga, et töötab tarkvara hiljuti täiustatud versiooni kallal.

Kasutajale kuvatakse menüü GcamLihtsa menüü abil on Gcamil teie fotode kohandamiseks mitu võimalust

Rakenduse Gcam 7.3 allalaadimiseks avage see link oma nutitelefoniga. APK-failide allalaadimisel veenduge, et telefon lubaks tarkvara installimist välistest allikatest (tavaliselt on see valik seadme turvaseadetes). Seejärel lihtsalt avage fail, oodake installimist ja nautige Gcam’i!

Oluline meeldetuletus: seda faili ei laaditud alla Google Play poest ja seetõttu ei usalda Google seda. Programmi allalaadimine ja kasutamine peab toimuma teie enda vastutusel. Mõned kasutajad on siiski teatanud tõsistest probleemidest või vigadest Gcam’i käitamisel.

Gcam'i rakenduse teabekuvaGcam on muudetud rakendus, mis pakub palju kasutajatuge

Ärge muretsege, sest see ei asenda ega eemalda teie nutitelefoni algset kaameratarkvara, nii et saate neid kahte testida ja võrrelda ning vaadata, kas uus programm vastab teie vajadustele. Pärast uue rakendusega esimese foto tegemist peate siiski kindlaks määrama, millises kaustas nutitelefoni süsteemis pilte salvestatakse.

Ja siis lugejad, kas kavatsete Gcamit testida või eelistate pildistada nutitelefoni tavalise kaamerarakendusega? Jäta oma arvamus kommentaaridesse.