GearBesti “poissmeeste päevadel” on teile palju tutvustusi!

Siin Brasiilias on meil must reede, päev, mil igasugustele toodetele ilmub palju allahindlusi, Hiinas söövad ettevõtted “11st 11-st” kui “Üksik päev“Kuni 70% erinevatest toodetest.

Üldiselt võivad Hiina poed olla palju odavamad kui Brasiilia kaubandus, kuid (nende) puhkus 11. 11. (november) õnnestub müügi osas olla kuni 10 korda suurem kui meie must reede.

GearBest on üks ettevõtteid, kes on meie arengut kõige rohkem toetanud nii ajaveebis kui ka Diolinuxi kanalil ning on selle võimaluse jaoks suurepäraseid reklaame teinud (ma ütlen tõsiselt, mulle avaldab muljet mõne toote hind).

⇒ Pakkumise vaatamiseks logige lihtsalt siia sisse.

Idee saamiseks on Xiaomi Mi 8-l, mis tavaliselt maksab rohkem kui 2000 tuhat reaali, vähem kui R% 1500! Mega märkmik HUAWEI MateBook X Pro soodustusega 4 tuhat reaali!

Nutitelefoni sisendeid on mitu (palju võimsamate konfiguratsioonidega kui siin müüdavad sisendid) vähem kui R $ 400,00 eest! See on tõepoolest sooduspidu, kui ootate võimalust mõne toote soetamiseks, tasub pilk peale visata.

Kas teile meeldivad ĂĽllatused?

Veel ĂĽks lahe asi, mida leiate, onĂ•nnelik kott“Mõni asi on ju sama lahe kui kingituste avamine. “Lucky Bags” või “õnnekotid” on ĂĽllatuspaketid, mida ostate väga erinevate hindadega, mõned väga madalad, teised võivad olla suuremad. Kõigi nende juurde kuuluvad tooted, millest teate, millega tegemist on, ja teised, mida te ei tea ja see on ĂĽllatus. Lisateabe saamiseks klõpsake siin.

Ah !! Kas teile meeldivad minusugused tegevuskujud? Nii et minge vaatama!

Spetsiaalne allahindlus 11-st 11-st, muidugi, piiratud ajaks, võib-olla on GearBestil rohkem pakkumisi kuni musta reedeni, kuid me tapame alati blogi artikleid parimate sooduskupongidega, mis nad meile annavad, lihtsalt järgi siin ja hoidke ühendust meie sotsiaalsetes võrgustikes.

Tähtis hoiatus!

Mustal reedel läheme otseülekandes koos seaduslikke allahindlusi otsima, nii et püsige lainel meie Twitchi kanalil.

Head ostlemist ja kohtumiseni hiljem!