Gfi lõpetas nõustamisteenuste tugevdamiseks lepingu El Corte Inglés IT omandamiseks

Eelmise aasta lõpus jõudsid El Corte Inglés ja Gfi Group kokkuleppele ning Informática El Corte Inglés (IECISA) osaluse omandamine oli täielikult kindlaks tehtud. Oodates pädevate asutuste heakskiitu, teatas Gfi sel teisipäeval partnerluse sõlmimisest.

Tehnoloogiakonsultatsioonidele spetsialiseerunud ettevõtte omandamise eesmärk on nüüd laiendada Prantsuse kontserni lahenduste pakkumist ja nõustamisteenuseid, nimelt digitaalsete teenuste valdkonnas sellistes sektorites nagu jaemüük, transport, avalik haldus ja nutikad linnad. El Corte Inglêsi tütarettevõtted töötavad ka muudes valdkondades, nagu tööstus 4.0, küberturvalisus ja nutikad töökohad, eesmärgiga nõustada ja toetada ettevõtteid nende kollektiivses digitaalses ümberkujundamises.

Jaekontserni El Corte Inglés tütarettevõtte omandamisega tugevdab Gfi kontsern oma positsioone infotehnoloogiaettevõtete seas Euroopas, Aafrikas ja Ladina-Ameerikas, käive oli 2019. aastal 2,3 miljardit eurot. Gfil on üle 27 000 spetsialisti 26 riigis.

Gfi Grupi tegevjuht Vincent Rouaix selgitas avalduses, et pandeemia keskel näitab see omandamine ettevõtte usaldust tuleviku suhtes, integreerimise vastu, mis lõpetab ettevõtte Boost2020 arenguprogrammi. “Teeme koostööd, et võimalikult kiiresti algatada operatiivne integratsiooniprotsess, et aktiveerida kogu meie täiendav sĂĽnergia,” garanteeris ta.

Gfi on konsolideerinud kasvu mitme omandamisega, sealhulgas Portugalis, kus ta ostis ROFF-i 2016. aastal ja I2S-i 2019. aastal.