IGRE

GfK ütles, et tehnoloogiatoodete turg näitab Portugalis taastumise märke

2012. aasta teise kvartali näitajad näitavad tehnoloogiatoodete turul oodatust vähem selgeid kaotusi ja mõned sektorid suutsid veidi kasvada, näitab GfK TEMAX indeks, mis näitab taastumise märke.

Kui eelmise aasta samal perioodil oli langus 10%, ulatus turukäive 472 miljonini, mis on müügimaht sarnane selle aasta esimese kvartaliga, näidates positiivset suundumust, kuna see kvartal on olnud ajalooliselt nõrgem. Kuid vaatamata positiivsele noodile oli 2012. aasta teine ​​kvartal Temaxi ajaloo madalaim periood.

 gfk themaxi turu arvelduse raamistik

Telekommunikatsioon on jällegi erand fotograafia, väikeste ja suurte seadmete, infotehnoloogia ja kontoriseadmete loetletud negatiivsetest suundumustest, mis on indeks. Sektor kasvas 5,4%, olmeelektroonika aga 8%, kasu sai üleminek digitaalsetele DTT-süsteemidele.

 Gfk themaxi kokkuvõtlik tabel

Kõige negatiivsemad olid infotehnoloogia, mis langes 24,5%, suured seadmed (20,2% vähem), kontoritehnika, 17,6% vähem, ja väikesed seadmed, mis kaotasid 11,7%. Kriisist hoolimata langes fotoala vaid 3,8%.

Telekommunikatsiooni positiivsele toimimisele aitab kaasa suur nõudlus nutitelefonide järele, kus GfK näitab tugevat kasvu, järgides selliste toodete nagu tahvelarvutid arengut ja pöörates nõudluse suundumusi väiksemate ja väiksemate telefonide järele, eelistades suuri ekraane.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi

Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jätkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH