Giphy loetleb kümme kõige populaarsemat GIF-i 2019. aastal. Kas olete neid kunagi kasutanud?

Giphy loetleb kümme kõige populaarsemat GIF-i 2019. aastal. Kas olete neid kunagi kasutanud?

Pärast seda, kui CompuServe meeskond lõi 1987. aastal GIF – Graphics Interchange Format, on see vorm palju arenenud ja sellest on saanud nimi .gif-vormingus salvestatud animeeritud piltidele, mida kasutatakse sõnumites teatud emotsioonide edastamiseks, asendades emotikone. .

Praegused teemad, populaarsed tegelased või naljakad olukorrad muudetakse GIF-failideks ja jagatakse sõprade vahel. Nende originaalpiltide loomine on üha lihtsam, kuid sõnumsiderakendustel endil on oma GIF-ide kogu, mida saab vestluses kiiremini saata.

See on praeguse hetke, mõningase rumaluse ja animatsiooni kombinatsioon, mis muudab GIF-failid nii populaarseks ja uudishimulikuks, kuidas trend areneb.

Selleks ajaks, kui kõik teenused selle aasta teadmiseks võtsid, on Giphy korraldanud ka kõige populaarsemate GIF-ide loendi, mida saab veebisaidil kontrollida. Kasutage võimalust ja vaadake läbi viimaste aastate kuni 2016. aasta loend, et meenutada mõnda kõige imelikumat GIF-i, mida kunagi kasutatud.

GIPHY tek 2019 populaarseim “data-title =” GIPHY tek 2019 populaarseim – Giphy loetleb kĂĽmme kõige populaarsemat GIF-i 2019. aastal. Kas olete neid kunagi kasutanud? – SAPO Tech ”> GIPHY 2019 populaarseim tehnoloogia