GitHubi rakendus iOS-ile ja Androidile lahkub beetaversioonist ja saab uudiseid

Mitu kuud tagasi rääkisime ametnike saabumisest GitHub iOS-i jaoks – esimene suur algatus lähtekoodi hostimise platvormi jaoks pärast Microsofti omandamist. Sel ajal oli see rakendus veel beetaversioon, mis oli saadaval ainult TestFlightis levitamisprogrammis osalevatele huvitatud isikutele.

Nüüd pole midagi enamat: rakendus on jõudnud lõpliku versioonini, uudised ja üldine kättesaadavus kõigile kasutajatele (aadressil iOS ja sisestage Androidka).


GitHubi rakenduse ikoon

GitHub

aastal GitHub

Versioon: millal 1.2.2 (21,5 MB) Nõuab iOS 13.0 või excel

Üldiselt jääb rakenduse eesmärk samaks: idee ei ole pakkuda täielikku arenduskeskkonda (mis jääb ainuüksi arvutitele), vaid keskne organisatsioon ja projekti arendamise jälgimine. Lisaks ülesannete korraldamisele ja määramisele ning töö konkreetsete osade kohta kommentaaride jätmisele on võimalik kontrollida näiteks meeskondades kodeerimist.

Ăśldiselt pole rakendusel beetaversioonis levitatuga võrreldes palju muudatusi, kuid meil on ka parandusi: juba oli võimalik näiteks näha kõiki antud hoidlas olevaid faile – varem oli võimalik avada ainult README-fail, Viide.

GitHub Mobile lahkub ametlikult beetaversioonist ja siseneb täna üldkasutatavusse. Lisateave ja allalaadimine: github.com/mobile/

Lisaks on GitHubi tehnilise direktori Ryan Nystromi sõnul viimased kuud olnud rakenduse täiustamine: rakenduse arendustiim fikseeris enam kui 200 viga, käitis ĂĽle 400 000 märguande ja lisas koodi ĂĽle 20 000 muudatuse. Kokku jälgib rakenduste loomist ĂĽle 60 tuhande arendaja – parima koostöövaimuga, mis on GitHubi “hing”.

Ametliku platvormirakenduse saab nĂĽĂĽd tasuta alla laadida App Store’ist ja Google Playst – iOS-i puhul on olemas isegi iPadile kohandatud versioon, mis jagab liidese kaheks veerguks ja võimaldab sisu kiiret vaatamist. Arendajatele kogu maailmas tasub seda vaadata.