contador gratis Saltar al contenido

Glamosi vidin, mis lubab muuta tavalise ekraani puudutuseks

Glamosi vidin, mis lubab muuta tavalise ekraani puudutuseks

Uus vidin lubab muuta suvalise ekraani puutetundlikuks ekraaniks, Glamos teeb saidil ühisrahastust IndieGoGo, töötasid välja kaks endist Samsungi inseneri ja on kogunud 2 613 850 R $, summa, mis on projekti jätkamiseks enam kui piisav. Need, kes selle projekti vastu huvi tunnevad, saavad veebisaidil oleva nimekirja kohaselt saada Glamosi 759 R $ eest. See on põhikomplektide väärtus, seal on komplekte, mille väärtus on kuni 8 353 R $.

Glamos on väga väike seade, väiksem kui hiir (mõõt 3,7 cm), pärast soovitud süsteemiga ühendamist suudavad Glamos pakkuda puutetundliku ekraaniga tavapäraseid funktsioone, võimaldades ka signaali kauglugemist. Nutikate funktsioonide jaoks kasutab see LIDAR-tehnoloogiat, mida kasutatakse ka autonoomsetes autodes ja robotites.

Nüüd saate oma AndroidTV-d juhtida Google Home ökosüsteemis!

Tootja sõnul ühildub see väike seade tänapäeval enamiku nutitelefonide, töölaudade, lauaarvutite ja nutiteleritega. Glamosiga on võimalik katta raadiust kuni 91 sentimeetrit, mis tagab selle kasulikkuse väga suurtel ekraanidel.

Selle seadme looja rõhutab ka selle kasutamist mobiilimängudega: "Glamos muudab iga mobiilimängu Nintendo Wii-mänguks". Kuna ekraaniga lähedal pole võimalik suhelda, saavad mobiilimängud selle tööriista abil tõepoolest uue tähenduse. Liikumise täpsuse tagamiseks registreeritakse liikumist sagedusel 40Hz, see tähendab, et liikumisi jälgitakse 40 korda sekundis.

Ühisrahastamiskampaania loomine on muutunud lahenduseks paljudele ettevõtetele, isegi suurtele ettevõtetele, et viia oma seadmed lõppfaasi. Näiteks Xiaomi alambränd Huami valmistub ühe nutika käevõru turuletoomiseks ka veebisaidi kaudu IndieGoGo.

Allikas: Indiegogo. (TagsToTranslate) glamos (t) puutetundlik (t) puutetundlik (t) glamos vidin (t) nutiseade (t) glamos crowdfounding (t) indiegogo glamos (t) indiegogo (t) glamos crowdfunding (t) glamos kuidas see töötab (t) glamos tehnoloogia